Türk Telekom TTNET İşyerim İnternet Tam Zamanında Kampanyası Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Adsl
Bağlantı Hızı
16
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
43
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretli
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
bir defaya mahsus ilk fatutaraya yansıtılacaktır.
Kota Aşım Ücreti

Türk Telekom TTNET İşyerim'le Sınırsız İnternet'in tam zamanı! İnternet sahibi olmak isteyen herkes 24 ay sabit fiyat garantisi ile sınırsız internetin keyfini çıkarıyor.


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
TTNET İşyerim ULTRANET6 16 Mbps 25 GB
21 TL Ay
TTNET İşyerim ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 50 GB
43 TL Ay
TTNET İşyerim ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 50 GB
59,90 TL Ay
TTNET İşyerim ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 200 GB
66,90 TL Ay
TTNET İşyerim ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 300 GB
80,90 TL Ay
TTNET 16 Limitsiz Başlangıç 16 Mbps yok
146 TL Ay
TTNET ULTRANET6 Başlangıç 16 Mbps 25 GB
25 TL Ay
TTNET ULTRANET LİMİTSİZ Başlangıç 16 Mbps 50 GB
47 TL Ay

KOŞULLAR
TTNET kampanyası 31 Aralık 2017 süresine kadar geçerlidir.
TTNET kampanyasından altyapısı ve teknik donanım konusunda yeterli olan kurumsal yeni abonelerimiz 24 ay sözleşme ile faydalanabilir.
Daha önce İNTERNET üyesi olan ve sözleşmesinden cayan üyeler, cayma süresinden sonraki ilk 3 ayda yeniden Türk Telekom İnternet üyesi olmalarıhalinde bu kampanyadan faydalanamazlar.
TTNET tarafından kampanya bedelleri 24 ay süresince indirimli olup sözleşme tarihi sonunda hali hazırdaki tarife bedeli geçerlidir.
Yeni üyeliklerde 192 TL bağlantı bedeli ayda 8 TL taksitle 24 ay süresince Türk Telekom TTNET internet faturasına yansıtılır.
TTNET kampanyası dahilinde yalın erişim hizmeti verilmemektedir.
TTNET kampanyası dahilinde doğan damga vergisi bedeli bir kere olmak üzere üyesinin ilk faturasına yansır.
24 aylık sözleşme tarihi süresince başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife bedelinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
TTNET müşterisinin kampanyasının ve/ya da üyeliğinin iptali sonucu; Sözleşme'nin Abone tarafından imzalandığı süreden itibaren sözleşmeye aykırılığın meydana geldiği döneme kadar üyeye sağlanan indirim, aygıt ya da diğer yararların fiyatlarının tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den alınacaktır. Ancak üyeden sözleşme dahilinde tahsil edileceği belirlenen hizmet fiyatlarının henüz yansımamış kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması sonucu düşük olan tutar üyeden tahsil alınacaktır. İlave olarak, varsa bağlantı bedelinin, taksitli satılan aygıt/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ilaveten tahsil edilir.
TTNET kullanıcısı, tercih ettiği paketin bağlantı süratine kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilmektedir. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (download) AKN'ye (eşit yararlanma noktasına) ulaştığında AKN sonrası sürati, seçilen paketin bağlantı süratine göre, tabloda gösterilen değerlerde gösterildiği üzere düşecektir.Kampanyadaki 100 GB ve üstü Eşit Yararlanma Sınır’lı paketlerden alan üyelerimize 24 ay boyunca yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası ve Premium asistans paketiolarak takdim edilecektir. Kampanyadaki 100 GB Eşit Yararlanma Sınırı'ndan daha düşük paketleri tercih eden abonelerimiz, dilerlerse aylık 5 TL karşılığında Premium Asistans paketini elde edebilirler. Premium Asistans Paketi satınalan abonelerimize, 24 ay boyunca yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası hediye olarak sunulacaktır.