Türk Telekom TTNET İşyerim Hayırlı Olsun 3'ü Bir Arada Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Adsl
Bağlantı Hızı
16
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
69,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretli
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılacak
Kota Aşım Ücreti

Yeni açılan işyerinize bir hediye de bizden! Sizi yalnız bırakmıyor ve 3'ü bir arada kampanyasını siz abonelerimizin beğenisine sunuyoruz!


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
TTNET Esnafa Özel 100 16 Mbps 35 GB
69,90 TL Ay

KOŞULLAR 
TTNET kampanyası 31 Aralık 2017 süresine kadar geçerlidir.
Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET İnternet tarife paketleri için geçerlidir.
Kampanyadan kurumsal ve işyerinde çalıştığını beyan eden yeni aboneler ya da üyeliğini TTNET’e taşıyan aboneler 24 ay sözleşmeyle yararlanabilir.
Türk Telekom ,Avea ve TTNET ortak kampanyasıdır.
Hayırlı Olsun Kampanyası, Türk Telekom, TTNet ve Avea’nın yeni iş yeri açan abonelerimize tüm ihtiyaçlarını bir arada takdim etmektedir.
TTNet yeni üyelik alan veya diğer opertörlerden üyeliğini taşıyan işyeri sahipleri kampanyadan faydalanabilirler.Ancak; paket ve fiyatlandırma kısmında belirtilen fiyatlar aşağıdaki paketlerle beraber geçerlidir:
*Başlangıç paketi; Türk Telekom’dan 100 dakika Heryöne; TTNET’ten İşyerim Akıllı Kota Ultranet 16 ya da İşyerim Fibernet/Hipernet 6; Avea’dan (Mobil İşyerim Eko) 1000dakika Heryöne + 1000SMS + 2GB pakedinden faydalanılır.
*Ekonomik paket; Türk Telekom’dan 100 dakika Heryöne; TTNET’ten İşyerim Ultranet Limitsiz 50 GB ya da İşyerim FiberNet /Hipernet Limitsiz 35 GB Avea’dan (Mobil İşyerim Eko) 1000dakika Heryöne + 1000SMS + 2GB pakedinden faydalanılır.
*Süper paketi; Türk Telekom’dan 250 dakika Heryöne; TTNET’ten İşyerim Ultranet Limitsiz 100 GB ya da İşyerim FiberNet /Hipernet Limitsiz 75 GB ; Avea’dan (Mobil İşyerim Eko) 1000dakika Heryöne + 1000SMS + 2GB pakedinden faydalanılır.
(Not:1GB Mobil İşyerim Eko ile standart datalmilavetedir + 1GB 24 ay süresince hediye olarak datalmilavetedir.)
Hayırlı Olsun Kampanyasına katılmak isteyen abonelerimizin TTNET Abonelik Sözleşmelerini, sözleşme ve kampanya katılım evraklarını imzalamaları gereklidir.
Kampanyadan TurkTelekom Grubuna borcu olmayan ,kara listede olmayan, alacaklı listesinde olmayan, ve diğer kampanyadan yararlanmayan abonelerimiz yararlanabilir.
Kampanyaya yalın paketler dahil değildir.
Damga vergisi bir defa ilk faturaya yansıtılır.
Yeni üyeliklerde 192 TL bağlantı bedeli ayda 8 TL taksitle 24 ay süresince Türk Telekom internet faturasına yansıtılır.
Kota aşım bedeli, üyenin kampanya dahilinde müşterisi olduğu paketin kota aşım bedeli üzerinden faturasına yansıtılacaktır.
Sözleşme dahilindeki aylık fiyat indirimi sözleşme imzalanan fatura dönemi itibariyle kampanyanin aylık sabit bedeli üzerinden uygulanmaya başlanacak olup, 24 ay fatura dönemi süresince geçerli olacaktır. 24 aylık fatura döneminin bitiminin ardından kampanyanin sözleşmesiz aylık fiyatları geçerli olacaktır.
Kampanya dahilinde Abone, Başlangıç, Ekonomik ve Süper paketlerinden birini tercih eder. İndrimden yararlanmak adına bu paketlerden biri seçilmelidir, paketler bölünemez.
Kampanya başlangıcından 24 aylık üyelik sözleşmesi sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/sürat paketinin aylık yararlanma bedelinin üstünde bir tarife/sürat paketine geçiş yapmak kaydıyla tarife değişikliği yapılabilir.
Kampanyada sözleşme tarihi 24 aydır. Bu tarih tamamlandıktan sonra var olan internet paketinizin güncel tarifesi üzerinden fiyatlandırma yapılacaktır.
Kampanya dahilinde bedelsiz modem sunulmayacak olup kampanyaya dahil internet paketlerinden faydalanan yeni aboneler, dilerse taksitle kablosuz modem temin edebileceklerdir.
Abonenin hali hazırdaki kampanyasının ve/ya da üyeliğinden cayılması durumunda; Sözleşme'nin Abone tarafından imzalandığı süreden itibaren sözleşmeye aykırılığın oluştuğu döneme kadar üyeye sağlanan indirim, aygıt ya da diğer yararların fiyatlarının ödenmemiş kısmının toplamı Abone'den alınacaktır.
Kampanya kapsamınıdaki üyelikleriniz hakkında birçok soru ve problemlerinız ve iptal başvurusu için 444 5 444 Müşteri Hizmetlerini arayabilir, Türk Telekom Ofis ya da Kurumsal Satış Bayilerine müracaat edebilirsiniz. İptal prosedürünün tamamlanabilmesi adına Türk Telekom Ofis ya da Kurumsal Satış Bayilerine yazılı müracaat yapılması gerekmektedir.
Abone, seçtiği paketin bağlantı süratine kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (download) AKN'ye (eşit yararlanma noktasına) ulaştığında Eşit Yararlanma Sınırı sonrası sürati, seçilen paketin bağlantı süratine göre, tablodaki değerlere düşürülecektir. 

Kampanyadaki 100 GB ve üstü Eşit Yararlanma Sınır’lı paketlerden alan üyelerimize 24 ay boyunca yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası ve Premium asistans paketiolarak takdim edilecektir. Kampanyadaki 100 GB Eşit Yararlanma Sınırı'ndan daha düşük paketleri tercih eden abonelerimiz, dilerlerse aylık 5 TL karşılığında Premium Asistans paketini elde edebilirler. Premium Asistans Paketi satınalan abonelerimize, 24 ay boyunca yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası hediye olarak sunulacaktır.