Türk Telekom TTNET İşyerim Fibernetin Kralı Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Fiber
Bağlantı Hızı
24
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Ücretsiz
Aylık Ücret
45,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretli
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılacak.
Kota Aşım Ücreti

Krallara yakışır bu kampanya ile sizin de yüzünüz gülecek! İnternetin tadını çıkarmak için daha fazla beklemeyin süper hızlı bu kampanyaya dahil olun! Üstelik modem ücretsiz.


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
TTNET İşyerim FİBERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 50 GB
45,90 TL Ay
TTNET İşyerim FİBERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 75 GB
49,90 TL Ay
TTNET İşyerim FİBERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 75 GB
52,90 TL Ay

KOŞULLAR
TTNET kampanyası 31 Aralık 2017 süresine kadar geçerlidir.
TTNET kampanyasından altyapısı ve teknik donanım konusunda yeterli olan kurumsal yeni abonelerimiz 24 ay sözleşme ile faydalanabilir.
Daha önce İNTERNET üyesi olan ve sözleşmesinden cayan üyeler, cayma süresinden sonraki ilk 3 ayda yeniden Türk Telekom TTNET İnternet üyesi olmaları halinde bu kampanyadan faydalanamazlar.
TTNET kampanya bedelleri 24 ay süresince indirimli olup sözleşme tarihi sonunda hali hazırdaki tarife bedeli geçerlidir.
Yeni üyeliklerde 192 TL bağlantı bedeli ayda 8 TL taksitle 24 ay süresince Türk Telekom TTNET internet faturasına yansıtılır.
Kampanya dahilinde yalın erişim hizmeti verilmemektedir.
TTNET tarafından kampanyası dahilinde doğan damga vergisi bedeli bir kere olmak üzere üyenin ilk faturasına yansır.
24 aylık sözleşme tarihi süresince başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife bedelinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
TTNET müşterisinin modemi mevcut olmadığı durumlarda kampanya dahilinde rayiç ücreti 250 TL olan bir adet kablosuz VDSL modem bedelsiz temin edilmektedir. TTNET kampanyası dahilinde sunulan modemler, stoklarda bulunan markalarla limitlidir.
Müşterinin kampanyasının ve/ya da üyeliğinin iptali sonucu; Sözleşme'nin Abone tarafından imzalandığı süreden itibaren sözleşmeye aykırılığın meydana geldiği döneme kadar üyeye sağlanan indirim, aygıt ya da diğer yararların fiyatlarının tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den alınacaktır. Ancak üyeden sözleşme dahilinde tahsil edileceği belirlenen hizmet fiyatlarının henüz yansımamış kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması sonucu düşük olan tutar üyeden tahsil alınacaktır. İlave olarak, varsa bağlantı bedelinin, taksitli satılan aygıt/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ilaveten tahsil edilir.
TTNET kullanıcısı, tercih ettiği paketin bağlantı süratine kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilmektedir. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (download) AKN'ye (eşit yararlanma noktasına) ulaştığında AKN sonrası sürati, seçilen paketin bağlantı süratine göre, düşürülecektir.
Kampanyadaki 100 GB ve üstü Eşit Yararlanma Sınır’lı paketlerden alan üyelerimize 24 ay boyunca yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası ve Premium asistans paketiolarak takdim edilecektir. Kampanyadaki 100 GB Eşit Yararlanma Sınırı'ndan daha düşük paketleri tercih eden abonelerimiz, dilerlerse aylık 5 TL karşılığında Premium Asistans paketini elde edebilirler. Premium Asistans Paketi satınalan abonelerimize, 24 ay boyunca yıllık 10.000 TL teminatlı işyeri sigortası hediye olarak sunulacaktır.