Türk Telekom TTNET Fiber Güçlü Limitsiz İnternet Kampanyası Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Fiber
Bağlantı Hızı
24
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Ücretsiz
Aylık Ücret
39,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretli
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılacaktır
Kota Aşım Ücreti

Şimdi Türk Telekom TTNET'e gelen yeni abonelerimiz, hiper hızlı fiber sınırsız internete 39,90 TL'ye erişebiliyor! Üstelik VDSL Modem ve Güvenlik McAfee Internet Security 24 ay bizden!


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
TTNET İşyerim FİBERNETLİMİTSİZ 24 Mbps'ye kadar 35 GB
39,90 TL Ay
TTNET İşyerim FİBERNETLİMİTSİZ 24 Mbps'ye kadar 75 GB
49,90 TL Ay
TTNET İşyerim HİPERNETLİMİTSİZ 24 Mbps'ye kadar 75 GB
39,90 TL Ay
TTNET İşyerim HİPERNETLİMİTSİZ 24 Mbps'ye kadar 75 GB
49,90 TL Ay

KOŞULLAR
Kampanya 31 Aralık 2017 süresine kadar geçerlidir.
Kampanyadan altyapısı ve teknik donanım konusunda yeterli olan kurumsal yeni abonelerimiz 24 ay sözleşme ile faydalanabilir.
Daha önce İNTERNET üyesi olan ve sözleşmesinden cayan üyeler, cayma süresinden sonraki ilk 3 ayda yeniden Türk Telekom İnternet üyesi olmalarıhalinde bu kampanyadan faydalanamazlar.
TTNET kampanya bedelleri 24 ay süresince indirimli olup sözleşme tarihi sonunda hali hazırdaki tarife bedeli geçerlidir.
Kampanya dahilinde Türk Telekom Güvenlik McAfee Internet Security ürünü bedelsiz sunulacaktır.
Yeni üyeliklerde 192 TL bağlantı bedeli ayda 8 TL taksitle 24 ay süresince Türk Telekom TTNET internet faturasına yansıtılır.
TTNET kampanyası dahilinde yalın erişim hizmeti verilmemektedir.
Kampanya dahilinde doğan damga vergisi bedeli bir kere olmak üzere üyesinin ilk faturasına yansır.
24 aylık sözleşme tarihi süresince başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife bedelinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
TTNET Müşterisinin modemi mevcut olmadığı durumlarda kampanya dahilinde rayiç ücreti 250 TL olan bir adet kablosuz VDSL modem bedelsiz temin edilmektedir. Kampanya dahilinde sunulan modemler, stoklarda bulunan markalarla limitlidir.
TT Fibernet Paketlerinden FTTH altyapısında hizmet alan abonelerimiz için modem Türk Telekom TTNET abonelerinin yararlanımına bedelsiz takdim edilmektedir.
TTNET müşterisinin kampanyasının ve/ya da üyeliğinin iptali sonucu; Sözleşme'nin Abone tarafından imzalandığı süreden itibaren sözleşmeye aykırılığın meydana geldiği döneme kadar üyeye sağlanan indirim, aygıt ya da diğer yararların fiyatlarının tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den alınacaktır. Ancak üyeden sözleşme dahilinde tahsil edileceği belirlenen hizmet fiyatlarının henüz yansımamış kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması sonucu düşük olan tutar üyeden tahsil alınacaktır. İlave olarak, varsa bağlantı bedelinin, taksitli satılan aygıt/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ilaveten tahsil edilir.
Kullanıcı, tercih ettiği paketin bağlantı süratine kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilmektedir. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (download) AKN'ye (eşit yararlanma noktasına) ulaştığında AKN sonrası sürati, seçilen paketin bağlantı süratine göre, tabloda gösterilen değerlerde gösterildiği üzere düşecektir.