Türk Telekom TTNET Yalın İnternet Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Fiber
Bağlantı Hızı
50
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
89,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
Kota Aşım Ücreti

Online başvurulara özel 50TL indirim fırsatıyla birlikte sadece internet arzu edenlere mükemmel bir fırsat! İşte Telefonsuz internet!


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
TTNET Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100 Mbps 200 GB
104,90 TL Ay
TTNET Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100 Mbps 100 GB
94,90 TL Ay
TTNET Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100 Mbps 100 GB
84,90 TL Ay
TTNET Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps 200 GB
89,90 TL Ay
TTNET Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps 100 GB
79,90 TL Ay
TTNET Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps 50 GB
69,90 TL Ay
TTNET Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps 200 GB
84,90 TL Ay
TTNET Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps 100 GB
74,90 TL Ay
TTNET Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps 50 GB
64,90 TL Ay
TTNET Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 200 GB
79,90 TL Ay
TTNET Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 100 GB
69,90 TL Ay
TTNET Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 50 GB
62,90 TL Ay
TTNET Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 35 GB
56,90 TL Ay
TTNET Yalın ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 50 GB
62,90 TL Ay
TTNET Yalın NETLİMİTSİZ 8 Mbps 50 GB
56,90 TL Ay

Yalın İnternet Kampanyası 30 Eylül 2017 süresine kadar geçerlidir.
TTNET Kampanyadan bireysel yeni abonelerimiz 24 ay sözleşme vererek faydalanabilir.
TTNET Kampanya bedelleri 24 ay süresince indirimli herşey dahil bedeller olup sözleşme tarihi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife bedeli geçerlidir.
TTNET Yalın internet erişim bedeli (aylık 18 TL) kampanya dahilinde 24 ay süresince aylık 10TL olup kampanya fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir. Kampanya tarihi sonrasında hizmetin hali hazırdaki tarife bedeli geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti müracaatlarında, sabit hattı ve internet hizmeti üyeliği olmayan yeni abonelerden bir kere olmak üzere olarak alınan 10 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya dahilinde bedelsizdir.
Yeni üyeliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı bedeli, 24 ay süresince aylık 8 TL olup kampanya fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir.
Kampanya Katılım Ücreti; TTNET kampanya katılımlarında alınan 48TL (KDV dahil) Alo Paket ya da Yalın İnternet kampanya katılım bedeli 24 ay süresince aylık 2TL taksitle ücretlendirme tablosundaki bedellere dahildir.
Kampanya Katılım Ücreti; Kampanya dahilinde alınan 48 TL (KDV Dahil) İnternet Paketi kampanya katılım bedeli 24 ay süresince aylık 2TL taksitle fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir.
Daha önce Türk Telekom evde internet sahibi olan ve üyelikten cayan kişiler, cayma süresinden sonraki ilk 3 ay içinde yeniden Türk Telekom evde internet başvurusu yapması şeklinde bu kampanyadan faydalanamaz.
Kampanya dahilinde doğan damga vergisi bedeli bir kere olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
Satış anında, kampanya dahilinde , modem 24 ay süresince indirimli olarak aylık 3TL taksitle takdim edilmektedir. Bulunduğu lokasyonda Fiber altyapısı (FTTH) olan abonelerimizin internete erişimi için modem yararlanma yetkisi bedelsiz takdim edilmektedir. Kampanya dahilindeki modemler, stoklarda bulunan markalarla limitidir.”
Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması sonucu FİBERNET üyeliğinden cayılması ya da her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket üyeliğinin beraber cayması sonucu, FİBERNET üyelerinin yararlanımına sunulan HGW modemlerin, cayma müracaatında eksik olmadan iade edilmemesi halinde, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
Diğer internet operatöründeki internet üyeliğinden cayarak, İnternete İlk Adım Kampanyası’yla Türk Telekom Evde İnternet üyesi olan abonelerimize Hoş Geldin İndirimi takdim edilir. Müşteriler, Türk Telekom evde internet etkinleştirme süresinden en çok 2 ay önceki diğer internet operatör son faturasını fakstakip@ttmail.com adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içerisinde e-posta atmaları sonucu faydalanabilirler. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlerine ilave olarak aylık 30 TL (vergiler dahil) olacak biçimde ve toplam 150 TL’ye kadar (vergiler dahil) faturaya ilave edilir.
TTNET tarafında Kampanya dahilinde modem yapılandırması, bağlantı denetimi ve internetin çalışır bırakılması dahil olmak suretiyle hafta içi mesai saatlerinde fiyatı 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında ya da hafta sonu fiyatı 150TL olan evde yapılandırma hizmeti bedelsiz sunulacaktır.
Pakete dahil hizmetlerin (ay içerisinde) üyelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen yararlanımının ücretine Aylık Kısmi Kullanım Ücreti adı verilir. Paket etkinleştirme süresinden ay sonuna kadarki (son gün dahil) internet ve hat yararlanma fiyatları, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli bedeli üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
Kampanya sözleşme tarihi içerisinde kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife bedelinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler sözleşme ihlali ve kampanyadan cayma olarak değerlendirilir.
Kampanya sözleşme tarihi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmetlere geçilememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanyadan cayma ve sözleşme ihlali olarak değerlendirilir.
Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/ya da üyeliğinden cayılması sonucu; sözleşme'nin müşteri tarafından imzalandığı süreden itibaren sözleşmeye aykırılığın oluştuğu döneme kadar üyeye sağlanan indirim, rayiç aygıt ya da diğer yararların fiyatlarının alınmamış kısmının toplamı aboneden tahsil edilir. Ancak abone sözleşme dahilinde tahsil edileceği belirlenen hizmet fiyatlarının henüz yansımamış kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması sonucu düşük olan tutar üyeden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı bedelinin, varsa yapılandırma bedelinin ve taksitli satılan aygıt/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ilaveten tahsil edilir.
İnternet paketleri adına belirtilen süratler fiziksel bağlantı koşulları sebebiyle, garanti edilen sürat olmayıp ulaşılabilecek azami sürati ifade etmektedir.
TTNET abonesi, seçtiği paketin bağlantı süratine kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (download) AKN'ye (adil yararlanma noktasına) ulaştığında AKN sonrası sürati, seçilen paketin bağlantı süratine göre düşürelecektir.