Türk Telekom TTNET İnternete İlk Adım Kampanyası Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Fiber
Bağlantı Hızı
8
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
51,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
Kota Aşım Ücreti

Çok uygun fiyatlarla 25GB Adil Yararlanma Sınırılı tekliflerle internette gezinmeye merhaba deyin'


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
NET LİMİTSİZ 25GB AKN 8 Mbps 25 GB
39,90 TL Ay
ULTRANET LİMİTSİZ 25GB AKN 16 Mbps 25 GB
42,90 TL Ay
FİBERNET LİMİTSİZ 25GB AKN 24 Mbps 25 GB
43,90 TL Ay
HİPERNET LİMİTSİZ 25GB AKN 24 Mbps 25 GB
43,90 TL Ay

KOŞULLARI
TTNET İnternete İlk Adım Kampanyası 31 Aralık 2017 süreine kadar geçerlidir.
TTNET Kampanyadan bireysel yeni abonelerimiz 24 ay sözleşme vererek faydalanabilir.
Kampanya aşağıdaki iller adına geçerlidir.
ADIYAMAN, AĞRI, AKSARAY, AMASYA, ARDAHAN, ARTVİN, BARTIN, BATMAN, BAYBURT, BİNGÖL, BİTLİS, ÇANAKKALE, ÇANKIRI, ÇORUM, DİYARBAKIR, ELAZIĞ, ERZİNCAN, ERZURUM, GİRESUN, GÜMÜŞHANE, HAKKARİ IĞDIR, KAHRAMANMARAŞ, KARABÜK, KARAMAN, KARS, KASTAMONU, KIRIKKALE, KIRŞEHİR, KİLİS, MALATYA, MARDİN, MUŞ, NEVŞEHİR, NİĞDE, ORDU, OSMANİYE, RİZE, SAMSUN, SİİRT, SİNOP, SİVAS, ŞANLIURFA, ŞIRNAK, TOKAT, TRABZON, TUNCELİ, VAN, YOZGAT, ZONGULDAK
TTNET Kampanya bedelleri 24 ay süresince indirimli herşey dahil bedeller olup sözleşme tarihi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife bedeli geçerlidir.
Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit bedeli (18 TL), TTNET İnternete İlk Adım Kampanyası dahilinde 24 ay süresince aylık 10TL olup kampanya fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir. Kampanya tarihi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife bedeli geçerlidir. Sabit hattı olmayan üyelerin müracaatlarında bir kere olmak üzere olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya dahilinde bedelsizdir. Türk Telekom sabit hattı olan üyelerden bir kere olmak üzere olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya dahilinde 10TL'dir.
TTNET kampanyadan Yalın internet (hatsız) hizmeti ile de faydalanılabilmektedir. Yalın internet seçeneğinde, Yalın internet erişim bedeli (aylık 18 TL) kampanya dahilinde 24 ay süresince aylık 10TL olup kampanya fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir. Kampanya tarihi sonrasında hizmetin hali hazırdaki tarife bedeli geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti müracaatlarında, sabit hattı ve internet hizmeti üyeliği olmayan yeni abone lerden bir kere olmak üzere olarak alınan 10 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya dahilinde bedelsizdir.
Yeni üyeliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı bedeli, 24 ay süresince aylık 8 TL olup kampanya fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir.
Kampanya Katılım Ücreti; TTNET kampanya katılımlarında alınan 48TL (KDV dahil) Alo Paket ya da Yalın İnternet kampanya katılım bedeli 24 ay süresince aylık 2TL taksitle ücretlendirme tablosundaki bedellere dahildir.
Kampanya Katılım Ücreti; Kampanya dahilinde alınan 48 TL (KDV Dahil) İnternet Paketi kampanya katılım bedeli 24 ay süresince aylık 2TL taksitle fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir.
Daha önce Türk Telekom evde internet sahibi olan ve üyelikten cayan kişiler, cayma süresinden sonraki ilk 3 ay içinde yeniden Türk Telekom evde internet başvurusu yapması şeklinde bu kampanyadan faydalanamaz.
Kampanya dahilinde doğan damga vergisi bedeli bir kere olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
Satış anında, kampanya dahilinde , modem 24 ay süresince indirimli olarak aylık 3TL taksitle takdim edilmektedir. Bulunduğu lokasyonda Fiber altyapısı (FTTH) olan abonelerimizin internete erişimi için modem yararlanma yetkisi bedelsiz takdim edilmektedir. Kampanya dahilindeki modemler, stoklarda bulunan markalarla limitidir.”
Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması sonucu FİBERNET üyeliğinden cayılması ya da her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket üyeliğinin beraber cayması sonucu, FİBERNET üyelerinin yararlanımına sunulan HGW modemlerin, cayma müracaatında eksik olmadan iade edilmemesi halinde, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
Diğer internet operatöründeki internet üyeliğinden cayarak, İnternete İlk Adım Kampanyası’yla Türk Telekom Evde İnternet üyesi olan abonelerimize Hoş Geldin İndirimi takdim edilir. Müşteriler, Türk Telekom evde internet etkinleştirme süresinden en çok 2 ay önceki diğer internet operatör son faturasını fakstakip@ttmail.com adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içerisinde e-posta atmaları sonucu faydalanabilirler. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlerine ilave olarak aylık 30 TL (vergiler dahil) olacak biçimde ve toplam 150 TL’ye kadar (vergiler dahil) faturaya ilave edilir.
TTNET tarafında Kampanya dahilinde modem yapılandırması, bağlantı denetimi ve internetin çalışır bırakılması dahil olmak suretiyle hafta içi mesai saatlerinde fiyatı 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında ya da hafta sonu fiyatı 150TL olan evde yapılandırma hizmeti bedelsiz sunulacaktır.
Pakete dahil hizmetlerin (ay içerisinde) üyelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen yararlanımının ücretine Aylık Kısmi Kullanım Ücreti adı verilir. Paket etkinleştirme süresinden ay sonuna kadarki (son gün dahil) internet ve hat yararlanma fiyatları, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli bedeli üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
Kampanya sözleşme tarihi içerisinde kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife bedelinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler sözleşme ihlali ve kampanyadan cayma olarak değerlendirilir.
Kampanya sözleşme tarihi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmetlere geçilememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanyadan cayma ve sözleşme ihlali olarak değerlendirilir.
Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/ya da üyeliğinden cayılması sonucu; sözleşme'nin müşteri tarafından imzalandığı süreden itibaren sözleşmeye aykırılığın oluştuğu döneme kadar üyeye sağlanan indirim, rayiç aygıt ya da diğer yararların fiyatlarının alınmamış kısmının toplamı aboneden tahsil edilir. Ancak abone sözleşme dahilinde tahsil edileceği belirlenen hizmet fiyatlarının henüz yansımamış kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması sonucu düşük olan tutar üyeden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı bedelinin, varsa yapılandırma bedelinin ve taksitli satılan aygıt/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ilaveten tahsil edilir.
İnternet paketleri adına belirtilen süratler fiziksel bağlantı koşulları sebebiyle, garanti edilen sürat olmayıp ulaşılabilecek azami sürati ifade etmektedir.
TTNET abonesi, seçtiği paketin bağlantı süratine kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (download) AKN'ye (adil yararlanma noktasına) ulaştığında AKN sonrası sürati, seçilen paketin bağlantı süratine göre düşürelecektir.