Türk Telekom TTNET Hoş Geldiniz Kampanyası Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Adsl
Bağlantı Hızı
8
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
54,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
Kota Aşım Ücreti

Türk Telekom sevdikleriniz ve aileniz ile sizi dünyaya bağlıyor. TTNET'in siz değerli abonelerine bu samimi merhabasını yakalayın!


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
TTNET NETLİMİTSİZ 25GB 8 Mbps 25 GB
49,90 TL Ay
TTNET NETLİMİTSİZ 50GB 8 Mbps 50 GB
54,90 TL Ay
TTNET AKILLI KOTA ULTRANET16 16 Mbps 50 GB
44,90 TL Ay
TTNET ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB 16 Mbps 50 GB
60,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35 GB 24 Mbps 35 GB
56,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 GB 24 Mbps 50 GB
62,90 TL Ay

Türk Telekom TTNET Hoş Geldiniz Kampanyası 31 Aralık 2017 süresine kadar geçerlidir.
TTNET kampanyadan Geçici Koruma Yönetmeliği dahilinde geçici koruma kapsamına alınan, bu kapsamda kendilerine yetkisi olan makamlar tarafından takdim edilmiş olan kimlik belgeleri ya da pasaportları ile beraber adına kayıtlı sabit faturalarını ibraz eden bireysel yeni abone lerimiz 12 ay sözleşme veya 24 ay sözleşme verer ilave faydalanabilir.
TTNET Kampanya bedelleri sözleşme tarihi süresince indirimli olup sözleşme tarihii sonunda hali hazırdaki tarife bedeli geçerlidir.
Alo Paket Aylık Sabit Ücreti (18 TL) Türk Telekom TTNET Hoş Geldiniz Kampanyası dahilinde 12 ay/24 ay süresince aylık 12TL'dir ve fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir. Kampanya tarihi sonrasında hizmetin hali hazırdaki tarife bedeli geçerlidir. Sabit hatlı olmayan üyelerin müracaatlarında bir kere olmak üzere olarak alınan 16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya dahilinde bedelsizdir. Türk Telekom sabit hattı olan üyelerden bir kere olmak üzere olarak alınan 16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya dahilinde 10 TL'dir. Kampanyaya belirtilen paketlerin yalın sürümleri da dahildir. Yalın erişim bedeli olan aylık 18 TL, kampanya dahilinde 12 ay/24 ay süresince aylık 12 TL'dir. Kampanya tarihi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife bedeli geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti müracaatlarında, sabit hat ve internet hizmeti üyeliği olmayan yeni abonelerden bir kere olmak üzere olarak alınan 10 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya dahilinde bedelsizdir.
TTNET yeni üyeliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı bedeli, 12 ay süresince aylık 16 TL/24 ay süresince aylık 8 TL taksitle fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir.
Daha önce Türk Telekom TTNET evde internet sahibi olan ve üyelikten cayan üyeler, cayma süresinden sonraki ilk 3 ay içerisinde yeniden Türk Telekom evde internet telefon sahibi olmaları şeklinde bu kampanyadan faydalanamamaktadır.
12 aylık/24 aylık sözleşme tarihi süresince kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife bedelinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
Kampanya dahilinde doğan damga vergisi bedeli bir kere olmak üzere üyenin ilk faturasına yansır.
Kampanya dahilinde, talep eden aboneler 12 ay süresince aylık 6 TL /24 ay süresince aylık 3 TL taksitli modem kampanyasından faydalanabilir. Kampanya dahilinde sunulan modemler, stoklarda bulunan markalarla limitlidir. FİBERNET Paketlerinden FTTH altyapısında hizmet alan abonelerimiz adına modem bedelsizdir.
Müşterinin dahil olduğu TTNET kampanyasının ve/ya da üyeliğinden cayılması sonucu; Sözleşme'nin Abone tarafından imzalandığı süreden itibaren sözleşmeye aykırılığın oluştuğu döneme kadar üyeye sağlanan indirim, rayiç aygıt ya da diğer yararların fiyatlarının alınmamış kısmının toplamı aboneden tahsil edilir. Ancak abone sözleşme dahilinde tahsil edileceği belirlenen hizmet fiyatlarının henüz yansımamış kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması sonucu düşük olan tutar üyeden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı bedelinin, varsa yapılandırma bedelinin ve taksitli satılan aygıt/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ilaveten tahsil edilir.
Türk Telekom TTNET Hoş Geldiniz Kampanyası internet/ Yalın İnternet alt yapı imkânlarıyla limitlidir.
TTNET Paketine dahil olan internet tarifeleri adına belirtilen süratler fiziksel bağlantı koşulları sebebiyle, garanti edilen sürat olmayıp azami sürati ifade etmektedir.
Abone, seçtiği paketin bağlantı süratine kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilir. Abonenin ay içindeki veri yararlanımı (download) AKN'ye (adil yararlanma noktasına) ulaştığında AKN sonrası sürati, seçilen paketin bağlantı süratıne göre düşürülecektir.