Türk Telekom TTNET Yazlık İnternet Kampanyası Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Fiber
Bağlantı Hızı
100
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
159
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
Kota Aşım Ücreti

Bu yaz size uğurlu gelecek. Bi dolu GB teklifleriyle internet sahibi olun. Güneşli günlerin tadını çıkarın!


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
TTNET 2 Ay Ultranet Limitsiz ULTRANET LİMİTSİZ / 2 AY 16 Mbps 50 GB
109 TL Ay
TTNET 3 Ay Ultranet Limitsiz ULTRANET LİMİTSİZ / 2 AY 16 Mbps 50 GB
159 TL Ay
TTNET 2 Ay FİBERNET LİMİTSİZ / 2AY 24 Mbps 50 GB
179 TL Ay
TTNET 3 Ay Fibernet Limitsiz FİBERNET LİMİTSİZ / 3 AY 24 Mbps 100 GB
242 TL Ay

KOŞULLAR
TTNET Yazlık İnternet hizmetinden yeni müşteri olacak bütün bireysel yeni aboneler, var olan sözleşmesiz ve hazırnet paketindeki aboneler, 30 Ağustos 2017 süresine kadar faydalanabilir.
16 Mbps'ye kadar ULTRANET/YALIN ULTRANET paketlerinde üye, internet bulundugu yerdeki 16 Mbps'ye kadar, HIPERNET/FIBERNET/YALIN HIPERNET/YALIN FIBERNET paketlerinde üye, internetin bulunduğu yerdeki 24 Mbps'ye kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre degisiklik gösterebilecektir.
Paketler için paket GB* uygulaması bulunmaktadır. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (download) paket GB'ını* aştığında internet yararlanma (download) sürati yavaşlatılacaktır. TTNET düşürülecek sürat seviyesini herhangi bir sürede değiştirme yetkisini kendinde bulundurur. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden var olan erişim süratiyle yeniden faydalanabilecektir.
TTNET Yalın İnternet paketlerine yalın internet aylık erişim bedeli (vergiler dahil 15 TL) dahil edilmiştir. Sabit hattı ve internet hizmeti üyeliği olmayan yeni abonelerden bir kere olmak üzere 10 TL Devre Hazırlama Ücreti kampanya fiyatlarına dahil edilmiştir.
Abonenin tercih ettiği pakete göre uygulanacak olan fiyat , üyeye işbu hizmetin verilmeye başladığı ay sonunda faturasına yansıtılacak olup, söz konusu fiyat defaten alınacak ve seçilen paketin tarihi sonunda üyelerin hattı dondurulacak, gelecek yıl aynı dönemde tekrar aktif hale getirilerecek yürülükteki fiyattan faturalandırılacaktır. Abone, süresi belirli paketin bitiminde dilerse paketini kullanmaya devam etme ya da hat dondurma yapılmaması ve internet paketinden cayılması adına isteğini iletebilecektir. TTNET Yazlık İnternet Paketleri adına paket tarihleri arasında telefon dondurma prosedürü yapılamamaktadır.
Abone seçtiği tarih süresince TARİFE/PAKET değişikliği yapamaz. Ancak, almış olduğu Yazlık İnternet Paket'inin yararlanımından ve bütün yetkilerindan vazgeçemek suretiyle Yazlık İnternet Aboneliğini tamamıyla sona erdirebilir ya da istediği yeni bir pakete geçebilir. Her iki durumda da müşteri herhangi bir fiyat iadesi talep edemez.
Abonenin, seçmiş olduğu paketinin tarihinden önce üyeliğini sona erdirmesi veya Yazlık İnternet paketi haricindeki internet paketlerine geçiş yapması sonucu paket bedeli hakkında geri ödeme yapılmayacaktır.
Abonenin Türk Telekomünikasyon A.S.'den ses hizmeti almamış olması sonucu FIBERNET üyeliginden cayması ya da her durumda ses hizmeti ve FIBERNET Paket üyeliğinin beraber cayılması sonucu, FIBERNET üyelerinin yararlanımına sunulan HGW modemlerin, cayma basvurusunda eksik olmadan iade edilmemesi halinde, modem teslim tutanagında belirtilen fiyatlar tahsil edilecektir.
TTNET paketine dahil olan internet tarifeleri adına belirtilen süratler fiziksel bağlantı koşulları sebebiyle, garanti edilen sürat olmayıp ulaşılabilecek azami sürati ifade etmektedir.İnternet hizmetinin teknik imkânsızlıklar sebebiyle Abone'nin hizmetten faydalandığı yerde devamlı olarak temin edilememesi durumu hariç olmak suretiyle, Abone'nin herhangi bir nedenle seçtiği tarih tamamıyla dolmadan Yazlık İnternet Aboneliğini sona erdirmesi ya da borcunu ödememesi ya da haklı nedenlerle İŞLETMECİ tarafından üyeliğinin sona erdirilmesi (taahhütnamenin feshi) durumları başta olmak suretiyle, üyeliğinin herhangi bir nedenle sona ermesi sonucu üyeden alınacak bedeller; varsa modem bedeli, (varsa) ödenmemiş hizmet bedeli, (varsa) yararlanma zamanlarına ait ilave kota bedelleri, işbu sözleşme dahilinde alınmamış olan bağlantı bedeli,yalın internet erişim bedeli, devre hazırlama bedeli, (varsa) müşteri olunan katma değerli hizmetlerin bedelleri üyeden defaten alınır.
TTNET 192 TL (vergiler dahil) olan internet bağlantı bedelini kampanya dahilinde almayacaktır.
İşbu sözleşmeden vuku bulan damga vergisi bir kere olmak üzere, üyenin ilk faturasına yansıtılacaktır.
İstendiği takdirde Yazlık İnternet Paketler dahilinde, rayiç ücreti 168 TL olan VDSL modem 2 ay tarihli paketlerde 2 taksitle, 3 ay süreli paketlerde 3 taksitle alınabilir. Modemin ilk taksidi ilk faturanıza yansıtılacaktır.
Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/ya da üyeliğinden cayılması sonucu; TTNET Sözleşmesi'nin Abone tarafından imzalandığı süreden itibaren sözleşmeye aykırılığın vuku bulduğu döneme kadar üyeye sağlanan indirim, rayiç aygıt ya da diğer yararların fiyatlarının alınmamış kısmının toplamı aboneden alınır. Ancak üyenin sözleşme dahilinde tahsil edileceği belirlenen hizmet fiyatlarının henüz yansımamış kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması sonucu düşük olan tutar üyeden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı bedelinin, varsa yapılandırma bedelinin ve taksitli satılan aygıt/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ilaveten tahsil edilir.
TTNET Bizden Kampanyası evde internet/ Yalın evde İnternet alt yapı imkânlarıyla limitlidir.
Pakete dahil olan internet tarifeleri adına belirtilen süratlar fiziksel bağlantı koşulları sebebiyle, garanti edilen sürat olmayıp ulaşılabilecek azami sürati ifade etmektedir.
Abone, internetin bulunduğu yerdeki 16, 24 mbps' ye kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilir. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (download) Paket GB*'ını aştığında internet yararlanma sürati düşürülür. İşletmeci, düşürülecek sürat seviyesini herhangi bir sürede değiştirme yetkisini saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden var olan erişim süratiyle yeniden faydalanabilmektedir.
Pakete dahil hizmetlerin (ay içerisinde) üyelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen yararlanmaının ücretine Aylık Kısmi Kullanım Ücreti adı verilir. TTNET paket etkinleştirme süresinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve hat yararlanma fiyatları, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli bedeli üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
Abone, seçtiği paketin bağlantı süratine kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (download) AKN'ye (adil yararlanma noktasına) ulaştığında AKN sonrası sürati, seçilen paketin bağlantı süratine göre düşürülecektir.