Türk Telekom TTNET FaturaNET Kampanyası Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Fiber
Bağlantı Hızı
16
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Ücretsiz
Aylık Ücret
29,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
bir defaya mahsus ilk ay faturaya yansıtılacak.
Kota Aşım Ücreti

Faturanız net, kafanız rahat! Şimdi TTNET internete kotasını şaşmayan bu paket ile sahip olun. Üstelik modeminiz de bizden!


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
TTNET Akıllı Kota ULTRANET16 16 Mbps 16 GB
29,90 TL Ay

Kampanyadan, 30 Eylül 2017 süresine kadar başvuran yeni bireysel aboneler 24 ay sözleşmele yararlanabilir.
Kampanya tabloda belirtilenler ULTRANET Paketleri adına geçerlidir.
Kampanyaya belirtilen paketlerin yalın sürümleri da dahildir. Kampanya yalın paketlerden faydalanmak isteyen üyelerin faturalarına aylık yalın erişim bedeli (18 TL) ilaveten yansıtılır. TTNET Yalın İnternet hizmeti müracaatlarında, sabit hat telefontı ve internet hizmeti üyeliği olmayan yeni üyelerden bir kere olmak üzere 10 TL devre hazırlama bedeli alınır. Paketler Alo Paket geçişine kapalıdır.
Daha önce Türk Telekom evde internet sahibi olan ve üyeliğinden cayan üyeler, cayma süresinden sonraki ilk 3 ay içerisinde yeniden Türk Telekom evde internet telefon sahibi olmaları şeklinde bu kampanyadan faydalanamamaktadırlar.
TTNET kampanyası dahilinde Akıllı Kota ULTRANET16 paketi abonelerimize takdim edilmektedir. Veri yararlanımı 16 GB'a geldiği zaman internet yararlanımı kendiliğinden durdurulur. Bu durumda ilave kota satın alınması mümkün olabilir. Türk Telekom Ofis ve Grup Mağazaları'nı ziyaret ederlerse, bilgisayarınızın ekranında görünen bilgilendirme sayfasında ilgili yere TC Kimlik numaranızı girmek üzere, 444 1 444'ü arayarak, veya 6606'ya "EKKOTA1GB” yazarak ilave kota satın alabilirsiniz.
TTNET lampanya dahilinde doğan damga vergisi bedeli bir kere olmak üzere üyenin faturasına yansıtılır.
Bağlantı bedeli ayda 8 TL taksitle 24 ay süresince yansıtılır.
TTNET sözleşme tarihi (24 ay) bitiminden itibaren kampanya kapsamında belirlediğiniz paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden fiyatlandırma yapılır.
16 Mbps'ye kadar evde internet / Yalın İnternet paketinde müşteri hattının evde internet / Yalın İnternet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps'ye kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilmektedir.
Ek kota alım miktarınız limitli olup, alabileceğiniz ilave kota miktarı paket GB* özelliğine göre değişiklik göstermektedir.
Paket GB* 25 GB olup, toplam yararlanmınız bu seviyeye ulaşana kadar ilave kota alımı yapabilirsiniz.
Kampanya dahilinde, rayiç ücreti 125 TL olan kablosuz ADSL modem bedelsiz verilecektir. Türk Telekom TTNET evde internet paketleri dahilinde verilen modemlerin markasını seçme yetkisi bulunmamaktadır. TTNET kampanya dahilinde verilen modemler, stoklarda bulunan markalarla limitlidir.
Sözleşmeye aykırılık sonucu Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu'nun tanzim etmeleri kapsamında hesaplanan iptal ücreti faturanıza yansıtılır.