Türk Telekom TTNET HAZIRNET Paketi Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Adsl
Bağlantı Hızı
1
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
Taahütsüz Gerektirmez
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
5
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
yok
Kota Aşım Ücreti

Dilediğniz kadar internete sahip olun! Günlük internetin tadını TTNET ile çıkarın!


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
HAZIRNET 1 Mbps 6 GB
5 TL Ay

Günlük 5TL'ye internet. 
HAZIRNET tarifesine bütün Türkiye’de direk satış yollarından (Türk Telekom Ofis, Türk Telekom Mağazaları, KSK, OSK) müracaat edilebilir.
1Mbps Hız, Limitsiz internet (kota aşımı yok, paket GB'ı* 6GB 'dır.) ve 5 TL (KDV ve ÖİV Dahil) Günlük yararlanma bedelidir.Günlük yararlanmada 03:00 - 02:59 saat aralığı baz alınır.
Tarifeye 30 Eylül 2017 süreine kadar müracaat yapılabilir.
Sadece Yeni Müşteriler tarifeden faydalanabilmektedirler.
Taahhüt alınmamaktadır.
TTNET Tarifesi dahilinde Bağlantı bedeli ve aylık fiyat hediyedir.
TTNET HAZIRNET tarifesindeki üyeler diledikleri süre evde internetin satışa açık olan ADSL , ULTRANET, HİPERNET ve FİBERNET paketlerine geçebilmektedirler. Yalın İnternet olarak HAZIRNET tarifesindeki aboneler de satışa açık olan Yalın İnternet, Yalın ULTRANET, Yalın HİPERNET paketlerine geçebilirler. TTNET Standart paketlere geçerken üyeden ilk bağlantı bedeli alınmamakta, ilaveten abonelerimiz evde internetin sunmuş olduğu üstünlüklü kampanyalardan da faydalanabilmektedirler.
TTNET Tarifelerde değişiklik yapma yetksini kendinde bulundurur.
Yalın İnternet hizmetinden faydalanmak isteyen abonelere aylık 18 TL yalın internet hizmeti erişim bedeli, günlük yararlanma ücretinden bağımsız olarak ilaveten yansıtılır. Yalın İnternet hizmeti müracaatlarında, sabit hattı ve internet hizmeti üyeliği olmayan yeni abonelerden bir kere olmak üzere 10 TL devre hazırlama bedeli alınır.
TTNET Alo Paket ile HAZIRNET tarifesinden faydalanmak isteyen abonelere aylık 18 TL Alo Paket aylık sabit erişim bedeli, günlük yararlanma ücretinden bağımsız olarak ilaveten yansıtılır. Alo Paket internet hizmeti müracaatlarında; sabit hattı olan abonelerden 1 kereye mahsus 16 TL Alo Paket Geçiş Ücreti, sabit hattı olmayan abonelerden ise 1 kereye mahsus 16 TL Alo Paket bağlantı bedeli alınır.
TTNET HAZIRNET tarifesinin paket GB'ı* 6GB'dır. Aylık 6 GB'ı geçen yararlanmalarda, ayın geri kalan günleri adına internet erişim sürati 1 Mbps'den 256 Kbps'ye düşürülür.