Türk Telekom TTNET 2 Ay Bedava Kampanyası Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Fiber
Bağlantı Hızı
100
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
62,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
bir defaya mahsus ilk ay faturaya yansıtılacak.
Kota Aşım Ücreti

İnternetin tadını doya doya yaşayabileceğiniz bu harika paket ile ilk iki ay  bağlantı ücreti, internet paket ücreti, erişim ücreti ve kampanya katılım ücreti bedava!


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele

Türk Telekom TTNET 2 Ay Bedava Kampanyası 31 Aralık 2017 süresine kadar geçerlidir.
Kampanyadan bireysel yeni abonelerimiz 24 ay sözleşme vererek faydalanabilir.
Kampanyaya başvurmak adına ön koşul olarak satış temsilcisi tarafından aktivite esnasında abone ye verilmiş şifre kartın olması gereklidir. Şifre kartın üzerindeki seri no, kart no ve pin kodu satış temsilcisi tarafından sisteme girildiğinde kampanya satışı mümkün olmaktadır. (Şifre kartlar adetle limitlıdır.)
Kampanya bedelleri 24 ay süresince indirimli herşey dahil bedeller olup sözleşme tarihi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife bedeli geçerlidir.
Kampanya dahilinde ilk 2 ay internet paket bedeli ve yalın internet aylık erişim bedeli/Alo paket aylık sabit bedeli alınmamaktadır.
TTNET Abonenin bağlantı bedeli ve kampanya katılım bedelinin ilk 2 aylık toplam tutarı ise 3. Ay faturasından kendiliğinden mahsup edilecektir. Kampanya dahilinde, 2 aylık %100 indirimli yalın internet erişim bedeli/Alo paket aylık sabit bedeli, internet paketi bedeli, bağlantı bedeli ve kampanya katılım bedeli yararı takdim edilmektedir.
Müşterilerimiz, 3. Aydan itibaren ise sözleşme tarihlerinin bitimine kadar kampanya dahilinde sunulan indirimli internet paketi bedellerinden yararlanabilecektir.
Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit bedeli (18 TL) 2 Ay Bedava Kampanyası dahilinde 2 ay süresince bedelsiz olup, 3. Aydan itibaren sözleşme tarihinin kalan 22 ayı süresince ise aylık 10TL olup TTNET kampanya fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir. Kampanya tarihi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife bedeli geçerlidir. Sabit hattı olmayan üyelerin müracaatlarında bir kere olmak üzere olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya dahilinde bedelsizdir. Türk Telekom sabit hattı olan üyelerden bir kere olmak üzere olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya dahilinde 10TL'dir.
Kampanyadan Yalın internet (hatsız) hizmeti ile de faydalanılabilmektedir. TTNET Yalın internet seçeneğinde, Yalın internet erişim bedeli (aylık 18 TL) 2 Ay Bedava Kampanyası dahilinde 2 ay süresince bedelsiz olup, 3. Aydan itibaren sözleşme tarihinin kalan 22 ayı süresince ise aylık 10TL olup kampanya fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir. Kampanya tarihi sonrasında hizmetin yürürlüktekii tarife bedeli geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti müracaatlarında, sabit hat telefontı ve internet hizmeti üyeliği olmayan yeni abonelerden bir kere olmak üzere olarak alınan 10 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya dahilinde bedelsizdir.
Yeni üyeliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı bedeli, 24 ay süresince aylık 8 TL olup kampanya fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir.
Kampanya Dahil Olma Ücreti; Kampanyaya dahil olmak için alınan 48TL (KDV dahil) Alo Paket ya da Yalın İnternet kampanya katılım bedeli, 24 ay süresince aylık 2TL taksitle fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir.
Daha önce Türk Telekom TTNET evde internet telefon sahibi olan ve üyelikten cayan üyeler, cayma süresinden sonraki ilk 3 ay içinde yeniden Türk Telekom evde internet müracaatı yapması şeklinde bu kampanyadan faydalanamaz.
Kampanya dahilinde doğan damga vergisi bedeli bir kere olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
Satış anında, TTNET kampanyası dahilinde , modem 24 ay süresince indirimli olarak aylık 3TL taksitle takdim edilmektedir. Bulunduğu lokasyonda Fiber altyapısı (FTTH) olan abonelerimizin internete erişimi adına modem yararlanma durumu bedelsizdir. Kampanya dahilindeki modemler, stoklarda bulunan markalarla limitlidir.
Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması sonucu FİBERNET üyeliğinden cayılması ya da her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket üyeliğinin beraber cayılması sonucu, FİBERNET üyelerinin yararlanımına sunulan HGW modemlerin, cayma müracaatında eksiksiz iade edilmemesi halinde, modem teslim tutanağında belirtilen fiyatlar tahsil edilir.
TTNET Kampanyası dahilinde modem yapılandırması, bağlantı denetimi ve internetin çalışır bırakılması dahil olmak suretiyle hafta içi mesai saatlerinde tutarı 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında ya da hafta sonu tutarı 150TL olan evde yapılandırma hizmeti bedelsizdir.
Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) üyelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen yararlanımı ücretine Aylık Kısmi Kullanım Ücreti adı verilir. Paket etkinleştirme süreinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve hat yararlanma fiyatları, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli bedeli üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır. Kampanya dahilinde ilk 2 ay internet paket bedeli bedelsizdir.
TTNET Kampanya sözleşme tarihi süresince kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife bedelinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler sözleşme ihlali ve kampanyadan cayma olarak değerlendirilir.
Kampanya sözleşme tarihi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmetlere geçilememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanyadan cayma ve sözleşme ihlali olarak değerlendirilir.
TTNET Müşterisinin içinde bulunduğu kampanyayı ve/ya da üyelinden cayılması sonucu; sözleşme'nin üye tarafından imzalandığı süreden itibaren sözleşmeye aykırılığın oluştuğu döneme kadar üyeye sağlanan indirim, rayiç aygıt ya da diğer yararların fiyatlarının alınmamış kısmının toplamı aboneden tahsil edilir. Ancak abone sözleşme dahilinde alınacağı belirlenen hizmet fiyatlarının henüz yansımamış kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması sonucu düşük olan tutar üyeden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı bedelinin, varsa yapılandırma bedelinin ve taksitli satılan aygıt/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ilaveten tahsil edilir.
TTNET İnternet paketleri adına belirtilen süratler fiziksel bağlantı koşulları sebebiyle, garanti edilen sürat olmayıp ulaşılabilecek en azami sürati ifade etmektedir.
Abone, seçtiği paketin bağlantı süratine kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (download) AKN'ye (adil yararlanma noktasına) ulaştığında AKN sonrası sürati, seçilen paketin bağlantı süratıne göre, tablodaki değerlere düşürülecektir.