Türk Telekom TTNET Hepsi Dahil Kampanyası Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Fiber
Bağlantı Hızı
8
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
56,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
bir defaya mahsus ilk ay faturaya yansıtılacak
Kota Aşım Ücreti

TTNET'den son sürat fırsat! Fiber internet ile siz de evinizde dünyaya bağlanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik tüm fiyatlar dahil kampanyası ile.


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
TTNET NETLİMİTSİZ 50GB + ALO Konuştukça Öde Paketi 8 Mbps 50 GB
56,90 TL Ay
TTNET ULTRANET LİMİTSİZ 50GB + ALO Konuştukça Öde Paketi 16 Mbps 50 GB
62,90 TL Ay
TTNET ULTRANET LİMİTSİZ 100GB + ALO Konuştukça Öde Paketi 16 Mbps 50 GB
69,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35GB + ALO Konuştukça Öde Paketi 24 Mbps 35 GB
56,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50GB + ALO Konuştukça Öde Paketi 24 Mbps 50 GB
62,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100GB + ALO Konuştukça Öde Paketi 24 Mbps 100 GB
69,90 TL Ay

​​​​KOŞULLAR
TTNET Hepsi Dahil Kampanyası 31 Mart 2017 süresine kadar geçerlidir.
TTNET'li bu kampanyadan bireysel yeni kullanıcılarımız 24 ay sözleşme vererek faydalanabilir.
Kampanya bedelleri 24 ay süresince indirimli olup sözleşme zamanı sonunda yürürlükteki tarife bedeli geçerlidir.
Alo Paket Aylık Sabit Ücreti (18 TL) Hepsi Dahil Kampanyası dahilinde 24 ay süresince aylık 12TL'dir ve, fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir. Kampanya zamanı sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife bedeli geçerlidir. Sabit hat telefontı olmayan üyelerin müracaatlarında bir kere olmak üzere olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya dahilinde bedelsizdir. Türk Telekom sabit hattı olan üyelerden bir kere olmak üzere olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya dahilinde 10TL'dir. Kampanyaya belirtilen paketlerin yalın sürümleri da dahildir. Yalın erişim bedeli aylık 18 TL kampanya dahilinde 24 ay süresince aylık 12TL'dir. Kampanya zamanı sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife bedeli geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti müracaatlarında, sabit hattı ve TTNET internet hizmeti üyeliği olmayan yeni kullanıcılardan bir kere olmak üzere olarak alınan 10 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya dahilinde bedelsizdir.
Yeni üyeliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı bedeli, 24 ay süresince aylık 8 TL taksitle fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir.
Daha önce Türk Telekom evde internet telefon sahibi olan ve üyelik iptali yapan üyeler, cayma süresinden sonraki ilk 3 ay içerisinde yeniden Türk Telekom evde internet telefon sahibi olmaları şeklinde bu kampanyadan faydalanamamaktadır.
24 aylık sözleşme zamanı süresince kampanya başlangıcında seçilen TTNET internet paketinin aylık standart tarife bedelinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
Kampanya dahilinde doğan damga vergisi bedeli bir kere olmak üzere üyenin ilk faturasına yansır.
Diğer internet operatördaki internet üyeliğini vazgeçerek, Türk Telekom TTNET evde internet üyesi olan kullanıcılar, diğer internet operatördaki üyelik cayma bedeli için çıkan son faturalarını 60 gün içerisinde ibraz etmeleri halinde, faturasının iletildiği süreden itibaren; kampanyalı bedeller üzerinden var olan indirimlerine ek olarak faturalarına aylık 30 TL (vergiler dahil) olacak biçimde ve toplam 150 TL’ye kadar (vergiler dahil) indirim yansıtılacaktır.
TTNET'in bu kampanyası dahilinde tanımlanan ek indirim miktarının tamamlanmasından sonra, yararlandığı tarifenin kampanyalı bedeli üzerinden faturalandırılmaya devam edecektir.
Kampanya dahilinde, talep eden kullanıcılar 24 ay süresince aylık 3TL taksitli modem kampanyasından faydalanabilir. Kampanya dahilinde sunulacak olan modemler, stoklarda bulunan markalarla limitlidir. TTNET FİBERNET Paketlerinden FTTH altyapısında hizmet alan kullanıcılarımız adına modem bedelsiz takdim edilmektedir.
Müşterinin dahil olduğu kampanyanın ve/ya da üyeliğinden cayması durumunda; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı süreden itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar üyeye sağlanan indirim, rayiç aygıt ya da diğer yararların fiyatlarının tahsil edilmemiş kısmının toplamı kullanıcıdan tahsil edilir. Ancak abone sözleşme dahilinde tahsil edileceği belirlenen hizmet fiyatlarının henüz yansımamış kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması durumunda düşük olan tutar üyeden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı bedelinin, varsa yapılandırma bedelinin ve taksitli satılan aygıt/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ilaveten tahsil edilir.
TTNET Hepsi Dahil Kampanyası evde internet/ Yalın İnternet alt yapı imkânlarıyla limitlidir.
Pakete dahil olan TTNET internet tarifeleri adına belirtilen süratler fiziksel bağlantı koşulları sebebiyle, garanti edilen sürat olmayıp ulaşılabilecek en yüksek sürati göstermiştir.
Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 8, 16, 24, 35, 50 ya da 100 Mbps' ye kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilmektedir. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (download) Paket GB*'ını aştığında internet yararlanma sürati düşürülür. İşletmeci, düşürülecek sürat seviyesini herhangi bir sürede değiştirme yetkisini saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden var olan erişim süratiyle yeniden faydalanabilmektedir.
TTNET paketine dahil hizmetlerin (ay içinde) üyelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen yararlanımının ücretine Aylık Kısmi Kullanım Ücreti adı verilir. Paket etkinleştirme süresinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve hat yararlanma fiyatları, tercih edilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli bedeli üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.