Türk Telekom TTNET Kamuluya Her Şey Dahil Kampanyası Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Fiber
Bağlantı Hızı
16
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
54,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
bir defaya mahsus ilk ay faturaya yansıtılacak
Kota Aşım Ücreti

Kamu çalışanları her şey dahil sınırsız evde internet paketleriyle jet hızında internetin sonsuz ve eğlenceli dünyasının kapılarını aralıyor!


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
TTNET ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 50 GB
54,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 75 GB
59,90 TL Ay
TTNET YALIN ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 75 GB
66,90 TL Ay
TTNETYALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 75 GB
69,90 TL Ay

KOŞULLAR

TTNET Kamuluya Her Şey Dahil Kampanyası 31 Aralık 2017 süresine kadar geçerlidir.
Kampanyadan bireysel yeni abonelerimiz 24 ay sözleşme vererek faydalanabilir. Yeni ya da kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen üyelik cayması üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş kamu çalışanları veya emekli bireysel yeni abonelerimiz kampanyaya dahil olan Evde İnternet paketlerine 24 ay sözleşme ile ve yeni abone olmak ve kamu kimliği ile müracaat ederek kampanyadan faydalanabilir.
TTNET kampanya bedelleri 24 ay süresince indirimli olup sözleşme tarihi sonunda yürürlükteki tarife bedeli geçerlidir. 25. aydan itibaren, hizmetlere ait paketlerin hali hazırdaki aylık bedelleri geçerlidir.
TTNET kampanya bedeline modem, bağlantı bedeli ve Yalın Erişim Ücreti dahildir.
Yeni üyeliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı bedeli, 24 ay süresince aylık 8 TL taksitle fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir.
Daha önce Türk Telekom evde internet telefon sahibi olan ve üyelikten cayan üyeler, cayma süresinden sonraki ilk 3 ay içerisinde yeniden Türk Telekom evde internet telefon sahibi olmaları şeklinde bu kampanyadan faydalanamamaktadır.
24 aylık sözleşme tarihi süresince paket değişikliği adına sözleşme başlangıcında tercih edilen TTNET İnternet paketlerinden, yalnızca paket yapısına dahil olan ve hali hazırdaki aylık bedeli daha yüksek paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumun haricinde yapılan değişiklikler sözleşme ihlali olarak değerlendirilir.
Kampanya dahilinde doğan damga vergisi bedeli bir kere olmak üzere üyenin ilk faturasına yansır.
Kampanya dahilinde rayiç ücreti 250TL olan kablosuz VDSL modem bedelsiz sunulacaktır. Kampanya dahilinde verilen modemlerin markasını tayin etme yetkisi Türk Telekom'a aittir ve stoklarda bulunan markalarla limitlidir.
TTNET FİBERNET Paketlerinden FTTH altyapısında hizmet alan abonelerimiz adına HGW modem abonelerin yararlanımına ücretsiz takdim edilecektir. Abonenin Türk Telekomünikasyon A.Ş’den ses hizmeti almıyor olması sonucu FİBERNET üyeliğinden cayması ya da her durumda ses hizmeti ve TTNET FİBERNET Paket üyeliğinden beraber cayılması sonucu, FİBERNET üyelerinin yararlanımına sunulan HGW modemlerin, cayma müracaatında eksiksiz iade edilmemesi halinde, modem teslim tutanağında belirtilen fiyatlar tahsil edilecektir.
Kampanya dahilinde rayiç ücreti 250TL olan kablosuz VDSL modem bedelsiz sunulacaktır. Kampanya dahilinde sunulan modemlerin markasını tayin etme yetkisi Türk Telekom'a aittir ve stoklarda bulunan markalarla limitlidir.
FİBERNET Paketlerinden FTTH altyapısında hizmet alan abonelerimiz adına HGW modem abonelerin yararlanımına bedelsiz takdim edilecektir. Abonenin Türk Telekomünikasyon A.Ş’den ses hizmeti almıyor olması sonucu FİBERNET üyeliğinden cayması ya da her halükarda ses hizmeti ve TTNET FİBERNET Paket üyeliğinden beraber cayılması sonucu, FİBERNET üyelerinin yararlanımına sunulan HGW modemlerin, cayma müracaatında eksiksiz iade edilmemesi halinde, modem teslim tutanağında belirtilen fiyatlar tahsil edilecektir.
Kamuluya Her Şey Dahil Kampanyası evde internet/ Yalın İnternet alt yapı imkânlarıyla limitlidir.
Pakete dahil olan internet tarifeleri adına belirtilen süratlar fiziksel bağlantı koşulları sebebiyle, garanti edilen sürat olmayıp varılabilecek azami sürati göstermektedir.
TTNET abonesi, seçtiği paketin bağlantı süratine kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (download) AKN'ye (adil yararlanma noktasına) ulaştığında AKN sonrası sürati, seçilen paketin bağlantı süratıne göre, tablodaki değerlere düşürülecektir.