Türk Telekom TTNET Transfer Fırsatı Kampanyası Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Fiber
Bağlantı Hızı
100
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
12 Ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Ücretsiz
Aylık Ücret
102,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılacaktır.
Kota Aşım Ücreti

Siz de Türk Telekom'a gelin. TTNET'in büyülü dünyasında ister 12 ister 24 ay sözünüze cazip kampanya fiyatlarına ulaşın.


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
TTNET NETLİMİTSİZ 8 Mbps 50 GB
44,90 TL Ay
TTNET NETLİMİTSİZ 8 Mbps 100 GB
50,90 TL Ay
TTNET ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 100 GB
50,90 TL Ay
TTNET ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 75 GB
53,90 TL Ay
TTNET ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 100 GB
57,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/ HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 50 GB
50,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/ HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 75 GB
53,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/ HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 100 GB
57,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/ HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps 100 GB
62,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/ HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps 200 GB
77,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/ HİPERNET LİMİTSİZ 100 Mbps 200 GB
92,90 TL Ay

KOŞULLAR
İş bu TTNET kampanyası 31 Aralık 2017 süresine kadar geçerlidir.
TTNET kampanyasından evde internet bireysel yeni abonelerimiz 24 ay ya da 12 ay sözleşme yaparak faydalanabilir.
Kampanya tarihi içerisinde geçerli olacak fiyatlar internet paket seçenekleri tablosunda belirtilmiştir.
TTNET Kampanyasından yalın internet (hatsız) hizmeti ile kullanmak isteyen üyelerin faturalarına aylık yalın internet erişim bedeli (10 TL) ilaveten yansıtılır. Yalın İnternet hizmeti müracaatlarında, sabit hat ve evde internet hizmeti üyeliği olmayan yeni abonelerden bir kere olmak üzere 10 TL devre hazırlama bedeli alınır.
Kampanyadan Alo Paket internet erişimi ile kullanımı istenildiğinde, Aylık Sabit Ücreti kampanya dahilinde aylık 12TL'dir. Kampanya tarihi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife bedeli geçerlidir. Sabit hattı olmayan üyelerin müracaatlarında bir kere olmak üzere 16 TL ALO Paket Bağlantı bedeli alınır.
24 ya da 12 aylık sözleşme tarihi süresince kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife bedelinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
Kampanya dahilinde doğan damga vergisi bedeli bir kere olmak üzere Abonenin ilk faturasına yansıtılır.
TTNET Kampanyası dahilinde bağlantı bedeli alınmamaktadır.
TTNET Kampanyası dahilinde bedelsiz modem verilmeyecek olup taksitli modem kampanyasından faydalanılabilir. Taksitli modem kampanyasından kullanımak için tıklayınız.
FTTH altyapısında hizmet alan üyeler adına, mülkiyeti Türk Telekomünikasyon A.S.’ye ait olan HGW modem üyelerinin yararlanımına takdim edilecektir. Abonenin Türk Telekomünikasyon A.S.’den ses hizmeti almıyor olması sonucu FIBERNET üyeliğinden cayması ya da her durumda ses hizmeti ve TTNET FIBERNET Paket üyeliğinden beraber cayılması sonucu, FIBERNET üyelerinin yararlanımına sunulan HGW modemlerin, cayma basvurusunda eksiksiz iade edilmemesi halinde, modem teslim tutanagında belirtilen fiyatlar alınacaktır.
Diğer internet operatöründeki internet üyeliğinden caymadan, Türk Telekom TTNET evde internete geçiş yapan aboneler diğer internet operatöründe çıkan son faturalarını 60 gün içerisinde ibraz etmeleri halinde, faturanın iletildiği süreden itibaren; kampanyalı bedeller üzerinden var olan indirimlerine ilave olarak faturalarına aylık 30 TL (vergiler dahil) olacak biçimde ve toplam 150 TL’ye kadar (vergiler dahil) Hoş Geldin İndirimi yansıtılacaktır. Sözleşme dahilinde tanımlanan ilave indirim miktarının tamamlanmasından sonra, yararlandığı tarifenin kampanyalı bedeli üzerinden faturalandırılmaya devam edilecektir. Diğer internet servis saglayıcı üyeligi ile Türk Telekom Evde Internet üyeligi aynı kişi adına olması gereklidir. TTNET Kampanya tarihi süresince sunulan ilave indirim sözleşme bitim tarihinden önce üyeliğin iptal edilmesi sonucu iptal ücreti hesabına dahil edilecektir.
Müşterinin dahil olduğu kampanyanın ve/ya da üyeliğinden cayılması sonucu; TTNET Sözleşmesinin’nin Abone tarafından imzalandığı süreden itibaren sözleşmeye aykırılığın oluştuğu döneme kadar üyeye sağlanan indirim, aygıt ya da diğer yararların fiyatlarının geri alınmamış kısmının toplamı abone den tahsil edilir. Ancak abone sözleşme dahilinde tahsil edileceği belirlenen hizmet fiyatlarının henüz yansımamış kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması sonucu düşük olan tutar üyeden tahsil edilir. Ek olarak, varsa yapılandırma bedelinin ve taksitli satılan aygıt/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ilaveten tahsil edilir.
Kampanya evde internet/ Yalın İnternet alt yapı imkânlarıyla limitlidir.
TTNET abonesi, seçtiği paketin bağlantı süratına kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (download) AKN'ye (adil yararlanma noktasına) ulaştığında AKN sonrası sürati, seçilen paketin bağlantı süratine göre düşürülecektir.
Pakete dahil olan internet tarifeleri adına belirtilen süratler fiziksel bağlantı koşulları sebebiyle, garanti edilen sürat olmayıp ulaşılabilecek en yüksek sürati göstermektedir.
Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) üyelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen yararlanım ücretine Aylık Kısmi Kullanım Ücreti adı verilir. Paket etkinleştirme süreinden ay sonuna kadarki (son gün dahil) internet yararlanma fiyatlari, seçilen hizmetlere ait paketlerin Kampanyadaki indirimli bedeli üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.