Superonline VDSL Ev İnterneti Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Adsl
Bağlantı Hızı
24
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
62,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
Kota Aşım Ücreti

Kampanya Adresime Uygun mu ?


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
Superonline Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası 24 Mbps ​50 GB
​62,90 TL Ay
Superonline Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası 35 Mbps 50 GB​
64,90  TL Ay
Superonline Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası 50 Mbps 50 GB​
69,90  TL Ay
Superonline Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası 24 Mbps 100 GB
72,90 TL Ay
Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası 35 Mbps 100 GB​
74,90 TL Ay
Superonline Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası 100 Mbps 50 GB​
74,90  TL Ay
Superonline Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası 50 Mbps 100 GB​
79,90 TL Ay
Superonline Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası ​100 Mbps 100 GB​
84,90 TL Ay
Superonline Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası ​24 Mbps yok
89,90 TL Ay
Superonline Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası 24 Mbps 100 GB
92,90  TL Ay
Superonline Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası 35 Mbps 200 GB​
94,90  TL Ay
Superonline Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası 50 Mbps 200 GB​
99,90 TL Ay
Superonline Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası ​100 Mbps 200 GB​
104,90 TL Ay
Superonline Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası ​35 Mbps yok
149,90 TL Ay
Superonline Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası 50 Mbps yok
159,90 TL Ay
Superonline Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası ​100 Mbps yok
189,90 TL Ay

KOŞULLAR
•Kampanya 05 Ağustos 2016 - 01 Ocak 2018 sürelerinde geçerlidir.
•Kampanya avantajlarından yeni ve hali hazırdaki xDSL müşterileri altyapı uygunluğuna göre VDSL hizmetine 24 ay sözleşme vererek faydalanılabilir.
•VDSL kampanyasında sözleşme devamınca etkinleştirme bedeli alınmaz.
•Kampanyadan faydalanabilmek adına hattın VDSL2 teknolojisini desteklemesi gerekir. Hattın niteliği ve hizmet alınan santrale mesafesine bağlı olarak abonelik hızı farklılık gösterebilir. Abone ifade edilen sürate kadar hattının desteklediği azami sürati kullanacaktır.
•Kampanya dahilinde takdim edilen modemler stokla limitlidir ve Turkcell Superonline’a aittir.
•Kampanya dahilinde bütün vergiler içinde 4 TL modem kullanım bedeli alınır. İlgili ücret kampanya bedeli bölümünde gösterilen tablodaki kampanya bedeli içindedir. Modem Turkcell Superonline’a aittir ve abonelik sonrasında modem geri verilmelidir. Aksi durumda sözleşmede belirtilen süreç uygulanır.
•Turkcell Superonline’a yeni xDSL abonesi olunması halinde kurulum hizmeti ücreti olan bütün vergiler dahil 120 TL sözleşme dahilinde alınmayacaktır.
•Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden hali hazırda başka bir işletmeci tarafından xDSL hizmeti alan aboneler, Turkcell Superonline’ın VDSL kampanyalarından faydalanılabilmesi için Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafında çapraz ürün geçişleri uygulanmaktadır.
•Kampanya dahilinde faydalanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takip eden maksimum 90 gün içinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal ücreti faturalandırılması durumunda, bu ücretin bir kısmının işbu madde şartlarında tarafıma temin edileceğini, bu bağlamda öncelikle söz konusu ücrete ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a hemen bildirmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 200 TL'ye kadar olan ücretin, iptal ücreti ile ilgili faturanın bildirilmesini takip eden ay yansıyacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal ücretini karşılamaması halinde takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üstünden şahsıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim durumunda temin edilecektir.
•Abonelik durumunun sözleşmeden süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik devamınca kullanılan bedelsiz ve/veya indirimli servislerin [(varsa) yeni müşteriler için tüm vergiler içinde 96 TL etkinleştirme ücreti, (varsa) bütün vergiler içinde 120 TL kurulum hizmeti, seçtiğim paketin tarife bedeli ile kampanya fiyatı arasındaki ücretin faydalandığım ay kadar toplam bedeli, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırı durumun meydana geldiği tarihten itibaren yansıyan toplam tutarının ] toplam fiyatı ile işbu kampanya dahilinde belirlenen kampanyalı aylık paket bedelinin sözleşme süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanarak fatura edilmemiş toplam tutarı karşılaştırılıp düşük olan tutar kampanya cayma bedeli olarak faturalandırılır.
•Kampanya sözleşmesinden kaynaklanan damga vergisi bir defa olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
•Ay içerisindeki veri indirme (download) AKK (Eşit Yararlanma Sınırları) değeri 24 Mbps'ye kadar sınırsız 100 GB AKK pakette 100 GB’ye ulaştığında internet download (indirme) sürati 8 Mbps'ye, 35 Mbps’ye kadar sınırsız 125 GB pakette 125 GB’ye, 50 Mbps’ye kadar sınırsız 150 GB pakette 150 GB'ye eriştiğinde internet download (indirme) sürati 16 Mbps'ye ve 100 Mbps’ye kadar sınırsız 150 GB pakette 150 GB’ye eriştiğinde internet download (indirme) hızı 24 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet download(indirme) sürati tekrar normal erişim süratine çıkacaktır. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’den sayılmayacak olup bu zaman aralığında AKK sonrası sürat sınırlamaları uygulanmaz.
•Turkcell Superonline’dan numara temini ile telefon hizmeti alındığı durumda tersi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay bütün vergiler içinde 4,99 TL asgari kullanım bedeli uygulanmaktadır.
•Belirtilen internet paket fiyatlarında bütün vergiler dahildir .
•Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
•Kampanya süresi devamınca yalnızca üst paketlere geçilebilmektedir. Alt paketlere geçilememektedir; alt paketlere geçilmek istenirse temin edilen indirimler ve / yada indirimli servisler kampanya cayma ücreti hesabına uygun olarak aboneye fatura olarak yansıtılır..
•Kampanya kampanyasına gelen yeni aboneler için faturalar yalnızca SMS aracılığıyla bildirilecek, ayrıca posta ile bildirilmeyecektir. İsteyen müşteriler kampanya aktif hale geldikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri aracılığıyla posta yolu ile fatura alma seçeneğini seçebilirler.
•Kampanya dahilinde yeni abonelere takdim edilen Akıllı Paketler kotasında duran internet niteliğinde olup herhangi bir kota aşma ücreti yoktur.
•Akıllı Paketler kotasında duran paketlerdir. Kota limitine eriştiğinde internet hizmetiniz durdurulur. Herhangi bir kota aşma ücreti ya da beklenmedik faturalandırma olmaz. Varsa ALO Hizmetiniz kesintiye uğramaz. Dilerseniz ek Joker Kota paketleri almak suretiyle de internet kullanımınızı ay bitimine kadar devam edebilirsiniz.
•Takdim edilen hizmet bireysel maksatlıdır, ticari maksatla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir durumda, Abonelik Sözleşmesinde de ifade edildiği gibi ve müşteriyii koruma maksadıyla öncelikle müşteriyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattın kullanımını kapatma ve tek yönlü iptal yetkisini kendinde bulundurur.
•Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve ALO Hizmetiniz ekstra faturaya yansıtılır.
•Kampanya, hizmet muhtevaları ve tarifeleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0 532 532 0 000 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.