Superonline Fiber Platin Paketler Kampanyası Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Fiber
Bağlantı Hızı
24
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
89
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
Bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılacaktır.
Kota Aşım Ücreti

Sınırıları kaldırıyoruz! Artık istediğiniz gibi film, dizi, maç izleyebilirsiniz. İnternet hızını her daim ışık hızında olacak.

Kampanya Adresime Uygun mu ?


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
Superonline Platin Paket 25 Mbps yok
89 TL Ay
Superonline Platin Paket 35 Mbps yok
139 TL Ay
Superonline Platin Paket 50 Mbps yok
169 TL Ay
Superonline Platin Paket ​100 Mbps yok
299 TL Ay

AVANTAJLAR
Fiber Platin Paketlerde Eşit Yararlanma Sınırı uygulanmamaktadır. Ev Internetini limitlere takılmadan özgürce kullanabilmeniz mümkün.
Fiber Platin Paketinizin sürati ay başında ve ay içersinde devam eder. Herhangi bir yararlanıma bağlı sürat düşümü yoktur.
Beklenmedik fatura ücreti yok, kampanya bedelimiz net!
Mevcut internet hizmetinizi sunan internet operatörünüzün size yansıttığı kampanya cayma ücretinizi karşılıyoruz.
Eve kadar modeminizi getirip, bedel almadan kurarız. Bunun için sizden herhangi bir bağlantı bedeli de talep edilmez.

ŞARTLAR
Kampanya 25 Nisan 2017 - 01 Ocak 2018 süresince geçerlidir.
Bu kampanyadan yeni ve var olan bireysel Turkcell Superonline Fiber internet kullanıcılari Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir aygıt kampanyasından hali hazırda faydalanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden faydalanıyor ise, ilaveten Turkcell Superonline üyeliği askıya alınmamış olmak koşulu ile faydalanabilirler.
Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
Kampanya 24 ay sözleşmelidir.
Kampanya dahilinde bir kere olmak üzere kampanya sözleşmesinden vuku bulan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturala edilecektir.
Turkcell Superonline'a yeni fiber kullanıcısı olmam durumunda yapılandırma hizmeti ücreti olan bütün vergiler dahil 240 TL, etkinleştirme ücreti olan bütün vergiler dahil 96 TL sözleşme dahilinde alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline (KİB) dahildir.
Modem stoklarla limitlidir ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması durumunda modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve bütün parçaları kusursuz olarak bırakılmalıdır. Teslim edilmemesi veya eksik/arızalı bırakılması halinde, Turkcell Superonline vergiler dahil 250 TL modem bedelini müşteriye fatura eder.
Kampanya dahilinde bütün vergiler dahil 7 TL modem yararlanma bedeli alınmaktadır. İlgili fiyat kampanya bedelleri bölümünde gösterilen tablodaki kampanya bedeline dahildir.
Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile hat hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça bütün vergiler dahil 4,99 TL minimum yararlanma bedeli uygulanmaktadır.
Kampanya içindeki Fiber Platin Paketler Adil Kullanım Koşullarına (Eşit Yararlanma Sınırı’ya) tabi değildir.
Kampanya dahilinde var olan internet hizmetinize ait kampanya cayma ücretinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet operatörünüz tarafından yansıtılan kampanya cayma ücretinin bütün vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 500 TL'ye kadar olan kısmını, cayma ücretine dair faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura ya da ilk fatura tutarının cayma ücretini karşılamaması şeklinde takip eden aylara dair faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim durumunda yansıtılacaktır.
Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması şeklinde üyelik tarihleri arasında kullanılan fiyat siz ve/ya da indirimli servislerin toplam ücreti ( (varsa) bütün vergiler dahil 240 TL fiber yapılandırma bedeli, kampanya dahilinde seçilen sürat paketine istinaden alınan indirim miktarının faydalanılan ay sayısı kadar ücreti, (varsa) bütün vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 96 TL fiber etkinleştirme bedeli, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafınıza yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği süre itibarıyla yansıyan eden toplam tutarının faydalandığım ay kadar ücreti ) ile kampanya dahilinde belirlenen kampanyalı aylık toplam paket bedelinin sözleşme zamanı bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan fiyat kampanya cayma ücreti olarak faturaya yansıtılır.
İnternet sürati (download ve upload) sonuçları bazı etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu etkenler, serverın, ev/işyeri arasında yer alan diğer server ve yönlendirici’lerin (routerlerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve server lokasyonu arasındaki telefonların yararlanma sıklığı ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan serverların internet çıkışlarındaki sıklık ya da kendi tanzim etmeleri doğrultusunda getirdikleri sürat kısıtlamaları, internet sayfalarının ağır açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak adına kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
Kampanya kampanyasına gelen yeni kullanıcılar adına faturalar sadece SMS yoluyla iletilecek, ilaveten posta ile iletilmeyecektir. Dileyen üyeler kampanya aktiflendikten sonra abone servisini arayarak ya da Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma seçeneğini seçebilirler.
Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda bütün vergiler dahil 120 TL nakil bedeli yansıtılır.
Kampanyadan diğer geçişe makul fiber kampanyalarına geçiş sağlanabilir.
Kampanya dahilinde sözleşme zaman boyunca ilk belirlediğiniz Fiber Platin Paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi şeklinde geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel fiyatları geçerli olacaktır.
Sunulan hizmet bireysel yararlanma adınadır, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir yararlanmadan şüphelenmesi durumunda, Abonelik Sözleşmesinde de ifade edildiği üzere ve üyeyi koruma amacı ile ilk önce üyeyi uyarır. Abonenin yararlanımında ticari amaç belirleme durumunda; Turkcell Superonline, telefonu yararlanıma kapatma ve tek taraflı cayma yetkisini kendinde bulundurur.
Kampanya dahilinde opsiyonel faydalanılan ses hizmeti ile 24 aylık sözleşme zamanı bittikten sonra uygulanacak fiyatlar www.superonline.net adresinde yayınlanan var olan tarifeler üzerinden fiyatlandırılacaktır.
Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ilaveten faturalandırılır.
Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri ile ilgili ayrıntılı bilgi ile ilgili 0 532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir ya da www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.