Vodafone Genç Aile Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Adsl
Bağlantı Hızı
24
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
39,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
abone sorumluluğunda
Kota Aşım Ücreti

Vodafone İnternet'de herkese göre bir paket var! Üstelik kurulum ve aktivasyon ücreti yok ve cayma bedelinin 120TL'ye kadar olan kısmını biz karşılıyoruz!


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
Vodafone Genç Aile 24 Mbps 100 GB
39,90 TL Ay

KOŞULLAR
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Kampanyadan yeni ve mevcut bir aygıt kampanyasından faydalanmayan mevcut bireysel aboneler faydalanabilir.
Kampanya koşulları Öğrenci paketi için 12 Aylık, öteki bütün paketler için 24 Aylık abonelik sözleşmesi halinde geçerlidir.
Kampanya 30 Eylül 2017 süresine kadar geçerlidir.
12 ay sözleşmeli 24 Mbps- Sınırsız - 100 GB Adil Kullanım Noktalı Öğrenci paketinden yalnızca 26 yaşın altındaki müşteriler faydalanabilir.
Vodafone Süpernet Yaz Kampanyası ile müşteriler İnternet hizmetinden tercih ettiği pakete göre indirimli bir şekilde www.vodafone.com.trinternet sitesinde ilgili pakette duyurulan bedelden faturalandırılır.
Kampanya kapsamında sınır ve altyapının destek verdiği en yüksek internet süratine kadar internet hızı yükseltilebilir. Müşteri geçiş yaptığı tarife bedeline bağlı olarak bir ücret ödemektedir.
Kampanya dahilinde müşteri tarafından tercih edilen tabletler, müşterinin tercih ettiği paketin kampanya ücretine ilave olarak ücretlendirilmektedir.
Tercih edilen Kampanya dahilinde Abone tarafından bir önceki operatör gözünde aboneliğin sonlandırılması halinde hali hazırda bir sözleşme var ise, sözleşmenin sonlandırılması sebebi ile yansıyacak sözleşme sonlandırılmasından dolayı meydana gelen fatura ücretinin en fazla 120 TL’lik kısmı, Vodafone İnternet tarafından kesilecek hizmet ücreti faturasına indirim olarak mahsup edilecektir. Bunun için eski internet operatöründe sözleşme iptalinden doğan fatura ücretinin yer aldığı bir fatura örneğinin Vodafone İnternet'e geçiş süresinden sonra 90 gün içinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77’e faks ile iletilmesi gerekmektedir.
Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone İnternet'ten modem istemesi durumunda vergiler içinde 117,6 TL olan modem ücreti müşteriye 24 aylık fatura dönemi devamınca vergiler dahil aylık 4,90 TL ödeme tercihi ile takdim edilir veya Abonenin isteğine göre Abonenin ilk hizmet faturasında nakit olarak ücrete tabi tutulur.
Kampanya dahilinde Vodafone İnternet’ten modem tedarik eden müşterinin modem kurulumu istemesi durumunda vergiler dahil 60 TL olan modem kurulum hizmeti bedelsiz olarak sunulacaktır.
Tercih edilen kampanya kapsamında Abonenin Vodafone İnternet'ten modem temin etmesi durumunda, Abonenin yararlanımından doğan arızalar hariç, aygıtta meydana gelen arızalar 2 (iki) yıl garantili olup, arızalı aygıt ile ilgili değişim işlemleri Vodafone İnternet tarafından müşterinin isteği  üzerine gerçekleştirilecektir.
Abone Vodafone İnternet’ten modem tedarik etmiyor ise, yüksek süratlerde bağlantı alması için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
24 Mbps ve üzeri süratlerde müşterinin bulunduğu bölgenin altyapısına uygun olarak Fiber ya da Fiber Hız (VDSL2) altyapıları aracılığıyla hizmet sunulmaktadır.
İnternet hizmeti dahilinde, sürat alternatiflerinde müşterinin alacağı sürat garanti edilmemekte, Abonenin hattının müsaitliğine ve santrale olan uzaklığına göre paket içinde tanımlı, alabileceği azami süratte hizmet temin edilecektir.
Müşterilere temin edilen aygıtlar 2 (iki) yıl boyunca garanti altındadır. Müşteri’nin aldığı tablet ile ilgili teknik problemlerde sözleşme yararlanımından doğan arızalar haricinde Vodafone İnternet sorumluluğu ile beraber üretici ve/veya ithalatçı firmanın garanti koşulları da geçerlidir. Müşterinin kampanya dahilinde almış olduğu tabletin kaybolması ve/ya da durumunda Vodafone İnternet Abonelik Taahhüt’ünü ve/veya Sözleşme’yi sonlandırmak ve/veya interneti iptal etmek için haklı bir neden olmayacak ve Sözleşme maddeleri Aynı şekilde sürüdürülecektir. Yasal iptal zamanı içerisinde, kutusu açılmış cihazların iadesi alınmamaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Vodafone İnternetcihazlarda marka ve model değişikliği yapma yetkisini kendinde bulundurur.
Eko Aile Esnek Paketinde fatura periyodu sonuna kadar Abonenin internet yararlanımı (download) paketin sınırı olan 40 GB’tan az olduğu durumda, yararlanım için kampanya aylık bedeli olan 49,90 TL fatura edilecektir. Müşterinin ay içinde yararlanımı paketin sınırını (40 GB) aştığı durumda, müşterinin internet data yararlanımı 0,0014 TL/MB olarak yararlanıma bağlı olarak ücrete tabi tutulacaktır. Pakette yararlanım temelli fiyatlandırma 50 GB’a kadar sürecek olup, en fazla fatura bedeli (aylık kullanım 50 GB’a ulaştığında) 64,90 TL olacaktır. Abonenin aylık data yararlanımı paketin eşit yararlanım sınırı olan 50 GB limitini aştığı durumda, internet (download) yararlanım sürati 3 Mbps olacak bir biçimde aşağı çekilecek ve dönem sonuna kadar herhangi artı bir ücretlendirme olmadan bu süratte hizmet verilecektir. Dönem sonunda tekrar Müşterinin tercih ettiği süratte (8 Mbps) hizmet sunulmaya devam edilecektir.
Gece 02:00-08:00 aralığında internet yararlanımı eşit yararlanım sınırına dahil değildir.
Eko Aile Duran Paketi’nden yararlanan müşterinin ay içerisindeki paket yararlanımı paketin sınırına ulaştığında (40 GB), müşterinin dönem sonuna kadar internet yararlanımı durdurulacak ve dönem bitimnde Abonenin tercih ettiği süratte (8 Mbps) kota yararlınımı sıfırlanarak hizmet sağlanmaya devam edilecektir.
Eko Aile paketleri için bir fatura döneminde kullanılmamış kota bir sonraki aya aktarılamaz.
Müşterinin ay içindeki data yararlanımı (download), tercih edilmiş paketin Eşit Yararlanma sınırı (AKN) aştığı durumda internet yararlanma sürati Eko Aile Esnek Paketi ve Eko Aile Paketinde 3 Mbps, Çekirdek Aile Paketinde 5 Mbps, Öğrenci ve Genç Aile Paketlerinde 8 Mbps ve Genç Profesyonel Paketinde 16 Mbps olacak bir biçimde aşağı çekilecektir. Dönem bitiminde tekrar müşterinin tercih ettiği süratte hizmet sunulmaya devam edilecektir. Gece 02:00-08:00 süresince internet yararlanımları eşit yararlanım sınırına dahil edilmeyecektir.
Geçiçi olarak internet hizmetine ihtiyaç duymayan müşteriler, yılda azami iki defa parçalı olarak 180 güne kadar, tek defada 300 güne kadar internet kullanımlarını dondurabilirler.
Hat dondurma hizmeti vergiler içerisinde 29 TL olarak fatura edilir.
Hat dondurma zamanı içerisinde olan müşterilerden aylık İnternet hizmeti bedeli alınmayacak olup, aylık hizmet bedeli dışarısında kalan; yararlanılan katma değerli hizmet bedelleri, aygıt aylık ücreti, kota aşım bedelleri, internet hizmetini dondurması nedeniyle tahakkuk ettirilmesi gereken iadeler, geçen aydan kalan bedeller var ise faturaya yansıtılacaktır.
Abonenin bu Kampanya sözleşme süresi içerisinde yeni adrese taşınması ve müşteriye taşınmış olduğu yeni bölgede Fiber/Fiber Hız hizmetinin sunulamaması durumunda, Abonenin Vodafone İnternet aracılığıyla takdim edilen ADSL hizmetlerine ilişkin kampanyalardan birine geçiş yaparak Vodafone İnternet’ten hizmet almak istememesi halinde müşterinin bu sözleşmeden vazgeçtiği kabul edilecek ve bu sözleşme dahilinde ifade edilen iptal fiyatları Aboneye uygulanacaktır.
Müşterinin sözleşme süresi bitmeden diğer bir kampanyaya geçmesi ya da aboneliğini sözleşme tarihi bitmeden iptal halinde sözleşme/kampanya sonlanmasına kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, tahsil edilmemiş etk, başvuru ücretleri, modem kurulum ücretleri ve diğer faydaların ücretlerinin alınmamış bölümünün toplamı müşteriye Vodafone İnternet tarafından iptal tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şöyle ki; bu tutar hiçbir şekilde, sonlandırılma tarihinden sözleşme zamanı sonuna kadar olan periyot için tercih edilen kampanya dahilinde müşteri tarafından ödenmesi gerekli olan toplam bedeli geçmeyecektir. Geriye kalan aygıt taksitleri abonenin yararına olan bedelin üzerine eklenecektir.
Kampanya zamanı sonlandıktan sonra abonenin İnternet hizmetini almaya devam etmek istemesi halinde ifade edilen hizmetler aboneye www.vodafone.com.tr web sitesinde hali hazırdaki standart İnternet Tarifelerinde bahsedlin aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.
Abonelik Sözleşmesinden kaynaklanan damga vergisi ücreti müşteriye aittir.
Vodafone İnternet modemin markasını ve İnternet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını kendinde bulundurur.
31 Aralık 2017’den sonra geçerli olacak olan BDDK kararı dahilinde, kredi kartı ile yapılan online alışverişlerde ve otomatik ödemede herhangi bir problem yaşanmaması için bankanıza onay vermeniz gerekmektedir.
Müşteri, Vodafone Süpernet Yaz Kampanyası şartlarını imzalayarak, kampanyaya dahil olmayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır.