Vodafone Çekirdek Aile Paketi Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Fiber
Bağlantı Hızı
50
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
34,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
Kota Aşım Ücreti

FiberMax'lı Evler Kampanyası'nda uçuran fiber internetiniz Vodafone'dan!


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
Vodafone Çekirdek Aile Paketi 50 Mbps 100 GB
34,90 TL Ay

Vodafone Fibermax Yeni Anahtar Teslim Tarifeler

Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
Kampanya Koşulları Öğrenci paketi adına 12 Aylık, diğer bütün paketler adına 24 Aylık üyelik sözleşmesi verilmesi halinde geçerlidir.
Kampanya 30.09.2017 süresine kadar geçerlidir.
Kampanyadan yeni ve mevcut bir aygıt kampanyasından faydalanmayan var olan bireysel üyeler faydalanabilir.
12 ay Taahhütlü 100 Mbps Limitsiz -100 GB AKN’li Öğrenci paketinden yalnızca 26 yaşın altındaki üyeler yararlanabilir.
Fibermaxlı Evler Kampanyası ile üyeler İnternet hizmetinden seçtiği pakete göre indirimli olarak www.vodafone.com.tr web sitesinde ilgili pakette duyurulan bedel üzerinden faturalandırılır.
Kampanya kapsamında aynı tür hizmetler içerisinde sürat ve sınır yükseltilebilir. Abone geçiş yaptığı tarife bedeline göre fiyatlandırılır.
Kampanya dahilinde fatura kesimi elektronik imzalı e-fatura aracılığıyla yapılacaktır. Bu kampanyaya gelen üyeler posta fatura alamayacak olup, Abone işbu kampanya zamanı süresince faturalarını elektronik imzalı e-fatura olarak istediğini sunar ve kabul eder. Elektronik imzalı e-fatura kampanya girişinde ve sözleşmede müşterinin beyan ettiği e-posta adresine gönderilir. Abonenin beyan ettiği e-posta adresi bilgisinin doğruluğu üyenin sorumluluğundadır. Müşteri kampanya tarihleri arasında elektronik imzalı e-fatura almak istemediği durumlarda, bu isteğini her durumda Vodafone İnternet’e bildirebilir. Bu şekilde fatura üyelere posta ile gönderilecektir.
Seçilen Kampanya dahilinde Abone tarafından eski internet operatörü açısından üyeliğin sonlandırılması durumunda var olan bir sözleşme söz konusu ise, sözleşmeden cayılması sebebi ile yansıyacak sözleşme caymasından doğan fatura ücretinin en çok 500 TL’lik kısmı, Vodafone İnternettarafından kesilecek hizmet ücreti faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun yüzden eski internet operatörü açısından sözleşme caymasından doğan fatura ücretinin bulunduğu faturanın Vodafone İnternet’e geçiş süresinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 ya da 0 216 556 31 77’e fakslanması gereklidir.
Kampanya dahilinde 400 TL değerinde olan modem Abonelik periyodu süresince Abonenin yararlanımına Vodafone İnternet tarafından para ödemeden sağlanacak ve 250 TL’lik modem yapılandırma hizmeti Aboneye para ödemeden takdim edilecektir. Abonenin yararlanımından ortaya çıkan arızalar dışında olmak suretiyle, aygıtda meydana gelen arızalar 2 (iki) yıllık garanti içinde olup, arızalı aygıta dair değişim prosedürleri Vodafone İnternet tarafından Müşterinin isteği üzerine oluşturulacaktır.
Kampanya içerisindeki bütün paketler adına upload süratı 5 Mbps ve (upload) adil yararlanma noktası 50 GB’tır. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (upload), eşit yararlanma noktasını (50 GB) aştığında, upload sürati 1 Mbps olacak biçimde düşürülecektir. Dönem sonunda Aboneye yeniden paketlerin ilk upload süratinden (5 Mbps) hizmet verilmeye devam edilecektir.
Eşit yararlanma sınırlı (AKN’li) olarak belirtilen paketler adına, Abonenin ay içindeki data yararlanımı (download), seçilmiş olan paketin adil yararlanma noktasını (AKN) aştığında internet yararlanma sürati Eko Aile ve Çekirdek Aile Paketleri içerisinde 16 Mbps, Genç Aile ve Öğrenci Paketleri içerisinde 24 Mbps olacak biçimde düşürülecektir. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (upload), adil yararlanma noktasını (50 GB) aştığında, upload sürati 1 Mbps olacak biçimde düşürülecektir. Dönem sonunda yeniden Abonenin seçmiş olduğu paketin download süratinden hizmet verilmeye devam edilecektir. Gece 02:00-08:00 arası internet yararlanmaları adil yararlanma kotası dışındadır.
Müşteriler, yılda en çok 2 kez, tek seferde 90 (doksan) ve toplamda 180 (yüz seksen) günü aşmayacak biçimde İnternet hizmetini dondurabilir. İnternet hizmet dondurma prosedürü vergiler dahil 29 TL olarak fatura edilir. İnternet hizmeti dondurma zamanı içinde olan Abonelerden aylık İnternet erişim bedeli alınmayacak, aylık erişim bedeli haricinde kalan; kullanılan katma değerli hizmet fiyatları, taksit, kota aşım fiyatları, hizmet dondurmadan ötürü tahhakkuk edilmesi lazım olan iadeler, geçen aydan devir eden fiyatlar var ise fatura edilecektir.
Abonenin bu Kampanya sözleşme zamanı içinde yeni adrese taşınması ve müşterinin taşınmış olduğu yeni bölgede var olan altyapısı aracılığıyla aldığı internet hizmetinin sunulamaması halinde, Abonenin yeni bölgesinin destek verdiği internet altyapısı aracılığıyla Vodafone Net tarafından sunulan internet hizmetlerine dair kampanyalardan birine geçiş yaparak Vodafone İnternet’ten hizmet almak istememesi şeklinde Abonenin bu sözleşmeden caydığı kabul edilecek ve bu sözleşme dahilinde belirtilen iptal fiyatları müşteriye uygulanacaktır.
Sözleşmenin sözleşme zamanı dolmadan diğer kampanyaya geçmesi veya üyeliğini sözleşme zamanı dolmadan cayılması halinde üyelik/kampanya cayımına kadarki periyot süresince yapılan indirim, aygıt fiyatları, alınmayan etkinleştirme fiyatları, müracaat fiyatları, modem yapılandırma fiyatları ve diğer yararların fiyatlarının tahsil edilmemiş kısmının toplamı üyeye Vodafone İnternet tarafından iptal süresini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir süre, cayma ettirilme süreinden Taahhüt zamanı bitimine kadar olan dönem içerisinde seçilen kampanya dahilinde müşteri tarafından ödenmesi lazım olan toplam bedeli aşmayacaktır.
Aboneliğin sona ermesi halinde, modemin çalışır durumda ve bütün parçaları kusursuz olarak üyelik cayımına takiben 10 (on) gün içerisinde Vodafone İnternet tarafından bildirimde bulunulan kargo firmasına Vodafone İnternet’e gönderilmek suretiyle Abone tarafından bırakılması gerekir. Bu şartlara uyulmaması halinde, modem ücreti Aboneye belirtilen son gönderim zamanini takip eden ilk fatura döneminde fatura edilir.
Kampanya zamanı sona ermesinin ardından Müşterinin İnternet hizmetini almaya devam etmek istemesi durumunda söz konusu hizmetler Aboneye www.vodafone.com.tr web sitesinde bulunan standart İnternet Tarifelerinde belirtilen aylık fiyatlardan fatura edilecektir.
Müşteri Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abonenin mesuliyetindedir.
Vodafone İnternet modemin markasını ve İnternet hizmeti liste bedellerini değiştirme yetkisini kendinde bulundurur.
31 Aralık 2017 itibari ile geçerli olacak olan BDDK kararı dahilinde, kredi kartı ile yapılan çevrimiçi alışverişlerde ve otomatik ödemede herhangi bir problem yaşanmaması adına bankanıza onay vermeniz gereklidir.
Abone, Fibermaxlı Evler Kampanyası şartlarını imzalayarak, kampanyaya dahil olmayı kabul ve Taahhüt eder.