Vodafone Spor Sever Aile TV + İnternet Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Fiber
Bağlantı Hızı
24
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
59,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
Kota Aşım Ücreti

Vodafone evde internet ile 2 farklı TV paketinden hediyenizi seçin, evde internet ve TV keyfini doyasıya yaşayın.


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
Vodafone Spor Sever Aile TV + İnternet 24 Mbps 75 GB
59,90 TL Ay

TV'li Anahtar Teslim Tarifeler Eskatiyenrı

Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
Kampanyadan yalnızca bireysel yeni üyeler faydalanabilirler.
Kampanya Koşulları 24 Aylık üyelik sözleşmesi verilmesi halinde geçerlidir.
Kampanya 30.09.2017 süresine kadar geçerlidir.
Vodafone Süpernet TV’li Anahtar Teslim Tarifeler Kampanyası ile üyeler İnternet hizmetlerinden 24 ay süresince indirimli bir şekilde tercih ettiği pakette belirtilen bedelden faturalandırılır.
Kampanya dahilinde faturalandırma elektronik imzalı e-fatura aracılığıyla yapılacaktır. Bu kampanyaya gelen üyeler posta fatura alamayacak olup, Abone işbu kampanya zamanı süresince faturalarını elektronik imzalı e-fatura olarak istediğini beyan ve kabul eder. Elektronik imzalı e-fatura kampanya girişinde ve sözleşmede de müşteriden alınan e-posta adresine iletilecektir. Müşteriden alınan e-posta adresinin doğruluğu üyenin sorumluluğundadır. Müşteri kampanya tarihleri arasında elektronik imzalı e-fatura almak istemez ise, bu isteğini her daim Vodafone İnternet’e bildirebilir. Bu durumda fatura üyelere posta yoluyla iletilecektir.
Bu Kampanyaya dahil olan üyelere Doğan TV Digital Platform İşletmeciliği A.Ş. (“D-Smart”) tarafından sunulan D-Smart TV Hizmeti ile ilgili müşterinin tercih ettiği internet paketine göre D-Smart Hoş Geldin Paketi ya da D-Smart Aile Spor Paketi Kampanya Koşulları doğrultusunda hediye edilecektir. Abone D-Smart TV Hizmetine dair D-Smart ile üyelik sözleşmesi imzalayacak ve Abonenin D-Smart TV Hizmeti’nden yararlanabilmesi adına Abone bölgesindeki iç yapılandırma (uydu alıcısı ve kablolama) hizmeti D-Smart tarafından bedelsiz sağlanacaktır. D-Smart tarafından yapılacak iç yapılandırma dışında, Abone bölgesinin dış yapılandırmasının gerekli olması durumunda dış yapılandırma da D-Smart tarafından bedelli olarak sağlanacak ve bu dış yapılandırma ücreti Aboneye D-Smart tarafından bunun dışında fatura edilecektir. Abone bu yapılandırma ücretini D-Smart ile arasındaki üyelik taahhütnamesi doğrultusunda D-Smart’a ödeyecektir.
Abone, Kampanya dahilinde para ödemeden sunulan D-Smart hizmetinin kendisi tarafından üyelik taahhütnamesinde belirtilen adrese yapılandırmasının yapılabilmesi adına, yapılandırmaya esas olacak bölge ve iletişim bilgilerinin D-Smart ile bir kereliğine mahsus olmak suretiyle Vodafone İnternet internet hizmetinin etkinleştirmesi sonrasında paylaşılacağını kabul ve beyan eder.
D-Smart TV hizmeti ile ilgili olarak müşterinin D-Smart müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelidir. D-Smart’ın işbu kampanya dahilinde sunacağı TV hizmetine dair Vodaofone Net’in hiçbir yükümlülüğü bulunmamaktadır.
Seçilen Kampanya dahilinde Abone tarafından eski internet operatörü nezdinde üyeliğin sonlandırılması durumunda var olan bir sözleşme söz konusu ise, sözleşmeden cayılması sebebi ile yansıyacak Sözleşme Caymasından doğan fatura bedelinin en çok 120 TL’lik kısmı, Vodafone İnternet tarafından kesilecek hizmet ücreti faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet operatörü nezdindeki sözleşme caymasından doğan fatura ücretinin bulunduğu bir fatura örnek olarak Vodafone Net’e geçiş süresinden itibaren 90 gün içinde 0 216 556 31 73 ya da 0 216 556 31 77’e fakslanması gereklidir.
Kampanya dahilinde Abonenin Vodafone İnternet'ten modem talep etmesi durumunda vergiler dahil 117,6 TL olan modem ücreti Aboneye 24 aylık fatura dönemi süresince vergiler dahil aylık 4,90 TL ödeme tercihi ile takdim edilir ya da Abonenin isteğine göre Abonenin ilk hizmet faturasında peşin olarak fiyatlandırılır. Kampanya dahilinde Vodafone Net’ten modem alan Abonelere, vergiler dahil 240 TL olan bütün yapılandırma hizmetleri para ödemeden takdim edilecektir.
Seçilen Kampanya dahilinde Abonenin Vodafone İnternet'ten modem alması durumunda, Abonenin yararlanımından ortaya çıkan arızalar hariç olmak suretiyle, aygıtda meydana gelen arızalar 2 (iki) yıl garanti garanti kapsamına dahil olup, arızalı aygıta dair değişim prosedürleri Vodafone Net tarafından üyenin isteği üzerine oluşturulacaktır.
İnternet hizmeti dahilinde, sürat seçeneklerinde Abonenin elde edeceği sürat garanti edilmemekte olup, Abonenin internet hattının makulluğune ve santrale olan uzaklığına bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek süratde hizmet temin edilecektir.
Abonenin ay içindeki veri yararlanımı (download), seçilen paketin adil yararlanma noktasını (AKN) aştığında, üyenin internet yararlanma süratı 3 Mbps olacak biçimde aşağı çekilecektir. Dönem sonunda yeniden Abonenin seçmiş olduğu paketin süratinde hizmet verilmeye devam edilecektir. Gece 02:00-08:00 arasında internet yararlanımları eşit yararlanma kotasına dahil edilmeyecektir.
Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en çok iki defa parçalı biçimde 180 güne kadar, tek defada 300 güne kadar internet telefonlarını dondurabilirler. Hat dondurma prosedürü vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma zamanı içinde olan müşterilerden aylık İnternet erişim bedeli alınmayacak, aylık erişim bedeli dışında kalan; yararlanılan katma değerli hizmet fiyatları, aygıt aylık ücreti, kota aşım fiyatları, telefon dondurmadan ötürü yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan kalan fiyatlar var ise fatura edilecektir.
Abonenin bu Kampanya sözleşme zamanı içerisinde internet hizmetini dondurmayı talep etmesi halinde, hizmeti yalnızca Vodafone Net’ nezdinde dondurulacak, Abone D-Smart hizmeti almaya devam edecek tir.
Abonenin bu Kampanya sözleşme zamanı içerisinde yeni adrese taşınması ve Abonenin taşındığı yeni bölgede Vodafone Fibermax hizmeti almak istemesi halinde, Abone Fibermax kampanyalarına geçiş yapamaz. Abonenin Vodafone İnternet tarafından sunulan herhangi bir Vodafone Fibermax hizmetine geçmek istemesi şeklinde müşterinin ADSL hizmetinden cayılacak, bu sözleşmden caydığı kabul edilecek ve bu sözleşme dahilinde belirtilen iptal fiyatları müşteriye uygulanacaktır.
Abonenin bu Kampanya sözleşme zamanı içerisinde internetini devretmek istemesi şeklinde Vodafone İnternet tarafından yapılan devir prosedürü yalnızca internet hizmeti adına geçerli olacaktır, Abonenin D-Smart nezdindeki üyeliği devam edecek ve devir prosedürleri Abonenin sorumluluğunda olacaktır. D-Smart hizmeti ile ilgili Müşteri dondurma, devir , aktarma ve diğer istekleri ile ilgili, D-Smart ile iletişime geçmelidir.
Abonenin sözleşme zamanı dolmadan diğer Vodafone İnternet kampanyalarına geçmesi, kampanya içerisinde farklı bir pakete geçmesi veya üyeliğini sözleşme zamanı dolmadan cayma ettirmesi şeklinde üyelik/kampanya cayımına kadarki süreç süresince yapılan indirimler, alınmayan etkinleştirme fiyatları, müracaat fiyatları, bütün yapılandırma fiyatları ve diğer yararların fiyatlarının alınmamış bölümünün toplamı üyeye Vodafone İnternet tarafından iptal süresini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir süre, cayma ettirilme süresinden Taahhüt zamanı sonuna kadar olan dönem içerisinde seçilen kampanya dahilinde Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır. Varsa, kalan aygıt taksitleri kullanıcının faydasına olan tutarına üzerine eklenecektir.
Kampanya’nın sözleşme zamanı içerisinde herhangi bir süredacayılması ya da Sözleşme zamanı sonunda Abone’nin TV hizmeti almak istememesi durumunda D-Smart tarafından yapılandırmau yapılan uydu alıcısı Abone tarafından D-Smart’a iletilecek olup, aksi halde Abone aygıt ücretini D-Smart’a ödemekle yükümlü olacaktır.
Kampanya zamanı sona erdikten sonra Abonenin İnternet hizmetini almaya devam etmek istemesi durumunda söz konusu hizmetler Müşteriye www.vodafone.com.tr web sitesinde bulunan standart İnternet Tarifelerinde belirtilen aylık fiyatlardan fatura edilecektir.
Müşteri Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abonenin sorumluluğundadır.
Vodafone İnternet modemin markasını ve İnternet hizmeti liste bedellerini değiştirme yetkisini kendinde bulundurur.
Abone, Vodafone Süpernet TV’li Anahtar Teslim Tarifeler şartlarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve Taahhüt eder.
31 Aralık 2017 itibari ile geçerli olacak olan BDDK kararı dahilinde, kredi kartı ile yapılan çevrimiçi alışlarda ve otomatik ödemede herhangi bir problem yaşanmaması adına bankanıza onay vermeniz gereklidir