D-Smart Ailesine Hoşgeldiniz Paketi ve Sınırsız Fiber İnternet 10 Mbps Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Fiber
Bağlantı Hızı
10
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Ücretsiz
Aylık Ücret
73
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
Hediye
Kota Aşım Ücreti
Yok

D-Smart ailesi samimi bir merhaba ile sizi ailesine dahil etmek istiyor. Bu paket ile 10Mbps'ye kadar hızı ve farklı avantajları yakalamanın mutluluğunu yaşayacaksınız.


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
D-Smart Ailesine Hoşgeldiniz Paketi ve Sınırsız İnternet 10 Mbps 10 Mbps 50 GB
66 TL Ay

Farklı bir servis sağlayıcı arayışına giren veya ilk defa internet hizmeti almak isteyen kişiler HD kalitesinde televizyon izlemenin de tadını çıkarıyor. D-SMART ailesine hoşgeldiniz paketiyle tüm yerel ulusal kanallar ve belgesel kanallarını izleme olanağı bulurken birer adet hediye sinema, dizi ve spor kanalını da elde etmiş oluyorlar. Ayrıca problemsiz ve kesintisiz bir internet hizmetiyle rahat ediyorlar.

Paket Avantajları

Paket avantajları
Televizyon ve internet hizmetini tek faturada üstelik hd kalitesinde sunuyor. Yerel ulusal kanalların tümü ve 13 adet özel kanal da siz değerli müşterilerin hizmetinde. Sadece 24 ay sözünüze siz değerli müşterilerin tercihine sunulan indirimli fiyat ve avantajlarnın yanında ilk ay 50GB Eşit Yararlanma  Sınırı, aktivasyon ücreti, damga vergisi hediye. Üstelik ilk ay mega paket kanallarının hepsi hizmetinizde.
Esnek ve ihtiyacınıza göre maksimum faydayı elde edebileceğiniz hız ve eşit kullanım değerlerleri tercih edebileceğiniz paketler sıkıntısız bir alt yapı hizmeti ile birleştiğinde size bu hizmetin keyfini çıkarmak kalıyor.Paket Fiyatları

  • 8 Mbps'ye kadar sınırsız İnternet+ 50 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve D-Smart Ailesine Hoşgeldin Paketi 66 TL 
  • 8 Mbps'ye kadar sınırsız İnternet+ 100 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve D-Smart Ailesine Hoşgeldin Paketi 71TL
  • 8 Mbps'ye kadar sınırsız İnternet+ 150 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve D-Smart Ailesine Hoşgeldin Paketi 76TL
  • 8 Mbps'ye kadar sınırsız İnternet+ 200 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve D-Smart Ailesine Hoşgeldin Paketi 81TL
  • 16 Mbps’ye kadar sınırsız İnternet+ 50 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve Hoşgeldin Paketi 71TL,
  • 16 Mbps’ye kadar sınırsız İnternet+ 100 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve Hoşgeldin Paketi 76TL,
  • 16 Mbps’ye kadar sınırsız İnternet+ 150 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve Hoşgeldin Paketi 81TL,
  • 16 Mbps’ye kadar sınırsız İnternet+ 200 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve Hoşgeldin Paketi 86TL,
Kullanım Koşulları

Yukarıda bahsi geçen paket ve fiyatları için 31 Ağustos 2017 son gündür. Bu vergiler dahil paketlerden faydalanabilmek için şahıslardan 24 ay kalma sözüyle ilgili bir sözleşme yapılır. İnternet tercihlerinde seçilebilecek en yüksek Eşit Yararlanma Sınırı 200GB olarak D-Smart tarafından belirlenmiştir. Kurulum, altyapı çalışmaları ve modeminizin maliyeti olan 200TL D-SMART kullanıcılarına hediye edilmiştir. ADSL modem taleplerinde aylık belirli bir ücret talep edilmemektedir. 24 ay sözünüze sözleşme kapsamında süre dolduğunda modem geri alınır veya ücreti karşılığında müşteriye teslim edilir. Eğer aboneliğiniz sonlandıracak olursanız 7 gün içeresinde modem ve uydu alıcılarını teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde HD Plus uydu alıcısı için 250 TL, HD uydu alıcısı için 150 TL, VDSL modem için 150 TL, kablosuz modem için 75 TL, kablolu modem için 30 TL satın alma ücretini ödemek durumundadırlar. Ayrıca kampanya kapsamında verilen televizyon ve internet hizmetine ait indirim ve hediyeler de sözünüze dair yapılan sözleşmeyi bozmanız durumunda tarafınıza fatura edilecektir. Diğer geriye kalan aylarda ödenmesi gereken toplam aylık fatura daha ucuz ise müşteriler bu opsiyonu da değerlendirebilir. İnternet hizmeti kullanıcıları eşit kullanım sınırını geçerlerse süratlerinde belirli oranlarda düşüşler olurken bu düşüşler daha önce belirlenmiştir. 8 Mbps tarife için en fazla 3 Mbps, 16 Mbps tarifesi için en fazla 5 Mbps kadar düşen hızlar aylık fatura kesim tarihleri geldiğinde tekrar eski haline gelecektir.
Bupaket kapsamında farklı paketler veya kampanyalar birleştirilemezken D-Smart bu durumda değişiklik yapma hakkını elinde bulundurmaktadır. 
Bahsi geçen hizmetler herhangi bir nedenden dolayı askıya alınamamaktadır.