D-Smart Aile Spor ve Sınırsız Fiber İnternet Paketi 10Mbps Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Adsl
Bağlantı Hızı
10
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
69
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
Kota Aşım Ücreti

D-SMART ailesi aile olmanın değerini biliyor. Aile Spor ve internet paketi size farklı avantajlar ve çeşitli hız ve esnek kota seçenekleriyle internet ve televizyon hizmetini sizin ayağınıza kadar getirmeninhaklı gururunu yaşıyor ve bu mutluluğu da sizinle paylaşıyor.


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
D-Smart Aile Spor ve Sınırsız İnternet Paketi 10Mbps 10 Mbps 50 GB
69 TL Ay


Paket Avantajları

Paket avantajları
Televizyon ve internet hizmetini tek faturada üstelik hd kalitesinde sunuyor. Yerel ulusal kanalların tümü ve 26 adet özel kanal da siz değerli müşterilerin hizmetinde. Sadece 24 ay sözünüze siz değerli müşterilerin tercihine sunulan indirimli fiyat ve avantajlarnın yanında ilk üç ay 50GB Eşit Yararlanma  Sınırı, aktivasyon ücreti, damga vergisi hediye. Üstelik ilk üç mega paket kanallarının hepsi hizmetinizde.
Esnek ve ihtiyacınıza göre maksimum faydayı elde edebileceğiniz hız ve eşit kullanım değerlerleri tercih edebileceğiniz paketler sıkıntısız bir alt yapı hizmeti ile birleştiğinde size bu hizmetin keyfini çıkarmak kalıyor.



Paket Fiyatları

  • 8 Mbps'ye kadar sınırsız İnternet+ 50 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve Aile Spor Paketi 69 TL 
  • 8 Mbps'ye kadar sınırsız İnternet+ 100 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve Aile Spor Paketi 74TL
  • 8 Mbps'ye kadar sınırsız İnternet+ 150 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve Aile Spor Paketi 79TL
  • 8 Mbps'ye kadar sınırsız İnternet+ 200 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve Aile Spor Paketi 84TL
  • 16 Mbps’ye kadar sınırsız İnternet+ 50 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve Aile Spor Paketi 74TL,
  • 16 Mbps’ye kadar sınırsız İnternet+ 100 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve Aile Spor Paketi 79TL,
  • 16 Mbps’ye kadar sınırsız İnternet+ 150 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve Aile Spor Paketi 84TL,
  • 16 Mbps’ye kadar sınırsız İnternet+ 200 GB Eşit Yararlanma Sınırı ve Aile Spor Paketi 89TL,
Kullanım Koşulları

Yukarıda bahsi geçen paket ve fiyatları için 31 Ağustos 2017 son gündür. Bu vergiler dahil paketlerden faydalanabilmek için şahıslardan 24 ay kalma sözüyle ilgili bir sözleşme yapılır. İnternet tercihlerinde seçilebilecek en yüksek Eşit Yararlanma Sınırı 200GB olarak D-Smart tarafından belirlenmiştir. Kurulum, altyapı çalışmaları ve modeminizin maliyeti olan 200TL D-SMART kullanıcılarına hediye edilmiştir. ADSL modem taleplerinde aylık belirli bir ücret talep edilmektedir. 24 ay sözünüze sözleşme kapsamında süre dolduğunda modem geri alınır veya ücreti karşılığında müşteriye teslim edilir. ADSL kablolu modem için aylık faturalara 2 TL, ADSL kablosuz modem için aylık faturalara 5 TL eklenmektedir. Eğer aboneliğiniz sonlandıracak olursanız 7 gün içeresinde modem ve uydu alıcılarını teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde HD Plus uydu alıcısı için 250 TL, HD uydu alıcısı için 150 TL, VDSL modem için 150 TL, kablosuz modem için 75 TL, kablolu modem için 30 TL satın alma ücretini ödemek durumundadırlar. Ayrıca kampanya kapsamında verilen televizyon ve internet hizmetine ait indirim ve hediyeler de sözünüze dair yapılan sözleşmeyi bozmanız durumunda tarafınıza fatura edilecektir. Diğer geriye kalan aylarda ödenmesi gereken toplam aylık fatura daha ucuz ise müşteriler bu opsiyonu da değerlendirebilir. İnternet hizmeti kullanıcıları eşit kullanım sınırını geçerlerse süratlerinde belirli oranlarda düşüşler olurken bu düşüşler daha önce belirlenmiştir. 8 Mbps tarife için en fazla 3 Mbps, 16 Mbps tarifesi için en fazla 5 Mbps kadar düşen hızlar aylık fatura kesim tarihleri geldiğinde tekrar eski haline gelecektir.
Bupaket kapsamında farklı paketler veya kampanyalar birleştirilemezken D-Smart bu durumda değişiklik yapma hakkını elinde bulundurmaktadır. 
Bahsi geçen hizmetler herhangi bir nedenden dolayı askıya alınamamaktadır.