D-SMART Ailesine Hoşgeldin Paketi Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Adsl
Bağlantı Hızı
8
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
66
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
hediye
Kota Aşım Ücreti

D-SMART ailesine katılmanız için şartımız yok! İlk 3 ay sözleşme yapmıyoruz. 3 ay içinde ayrılmak mı istediniz? İsterseniz faks gönderebilirsiniz isterseniz kapınıza kadar gelebiliriz.


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
D-SMART Ailesine Hoşgeldin Paketi 8 Mbps 50 GB
66 TL Ay
D-SMART Ailesine Hoşgeldin Paketi 8 Mbps 100 GB
71 TL Ay
D-SMART Ailesine Hoşgeldin Paketi 8 Mbps 100 GB
76 TL Ay
D-SMART Ailesine Hoşgeldin Paketi 8 Mbps 200 GB
81 TL Ay
D-SMART Ailesine Hoşgeldin Paketi 16 Mbps 50 GB
71 TL Ay
D-SMART Ailesine Hoşgeldin Paketi 16 Mbps 100 GB
76 TL Ay
D-SMART Ailesine Hoşgeldin Paketi 16 Mbps 150 GB
81 TL Ay
D-SMART Ailesine Hoşgeldin Paketi 16 Mbps 200 GB
86 TL Ay

Hoş Geldin Paketi 

 • 24 ay sizi indirimli fiyatlardan faydalandırıyoruz.
 • Etkinleştirme bedeli bizden,
 • İç kurulum ücreti size armağanımız,
 • Üye olunan ayın belirli bir kısmı kullanım bedeli olarak hediye
 • Damga Vergisi bizden,
 • İlk ay mega paket kanalları ve ilave kanalların tümü hediye
 • HD görüntü ile D-Smart ailesine merhaba deyin,
 • Diğer TV servis sağlaycınızda bir sözleşmeniz var ise sözleşme iptal bedeli bizden 
Fiyat Seçenekleri
D-Fix: D-Smart'ın D-Fix teknolojisi, modül ve içerisine yerleştirilen bir kart ile sizi HD kalitesinde TV dünyasının cazibesine kapılmaya davet ediyor.
D-Fix sayesinde kablolama derdinden kurtulup özgürce D-SMART ailesinin renkli ve zengin içeriklerine en pratik yoldan dahil olabilirsiniz. Bu harika hizmet sadece ayda 19TL.
D-Smart HD Uydu Alıcısı: D-Smart HD uydu alıcısı ile dünyanın en başarılı filmleri, hit diziler, spor ve aile kanalları adeta içinde yaşıyormuşcasına HD kalitesinde bir görüntüyle size sunuluyor. Bu hizmet sadece ayda 19TL gibi bir ücretle size sunuluyor.


D-Smart HD+ Uydu Alıcısı: D-Smart HD+ ile birlikte dilediğiniz programları kaydedebilir ve sonrasında tekrar izleyebilirsiniz. İsterseniz canlı yayını durdurabilir, geri veya ileri de alabilirsiniz.
Ayrıca evinizde bulunmadığınız zamanlarda bile istediğiniz programı uzaktan kaydedip, eve geldiğinizde bu programı büyük bir zevkle izleyebilirsiniz. Bu hizmet ayda sadece 24 TL karşılığında sunulmaktadır.

D-Smart HD+ Uydu Alıcısı: Bu özellikle kalitesinde bir görüntü almakla kalmayıp aynı zamanda canlı yayını durdurup ileri ve geri sarabilir ve kayıt altına alabilirsiniz.
Ayrıca evde olmadığınız bir zaman diliminde dahi uzaktan kontrol ile arzu ettiğiniz programı kaydedebilir ve müsait olduğunuz bir zamanda arzu ettiğiniz gibi izleyebilirsiniz. Bu hizmet ayda yalnızca 24 TL karşılığında size takdim edilmektedir.

Yeni Kullanıclarımıza 3 Ay Sözleşme Yok!

Kampanya 03 Ocak 2017 ile 31 Temmuz 2017 arasında yeni TV üyeliklerinde geçerli olmaktadır. Üyelerimiz istediği takdirde 3 ay içinde aboneliğini iptal edebilmektedir.  3 ayın bittiği günden sonra üyeliğin dolmadan sonlandırılması halinde, bahs geçen sonlandırmaya kadar geçen süre zarfında takdim edilen indirim ve kazanımlar aboneye faturada yansıtılacaktır.

Hoşgeldin Paketi

      Ulusal kanalların tamamı,
 • 7 tane belgesel kanalı,
 • 1 tane dizi kanalı,
 • 2 tane yaşam ve eğlence kanalı,
 • 2 tane uluslararası haber kanalı,
 • 1 tane film kanalı bu paketle müşterilerimize takdim edilmektedir.


D-Smart Hoşgeldin Paketi
 • 2 sene boyunca indirimli fiyatlar
 • Aktivasyon ücreti D-Smart tarafından hediye
 • İç kurulum D-Smart tarafından hediye
 • D-Smart’a abone olunan ayda kısmi kullanım bedeli D-Smart tarafından hediye
 • Tüm üyelere damga vergisi hediye
 • Mega Paket içerisinde yer alan kanalların tamamı ilk ayda hediye
 • D-Smart içerisindeki birçok kanalda HD kalitesi
 • Diğer platformlarda olan taahhüt bozma bedelleri D-Smart tarafından hediye

Kampanya Koşulları Nelerdir?
Kampanya kapsamında ifade edilen ücretler yeni bireysel üyelik başvurularında 2 yıl kullanım sözüne istinaden aylık ücretlerdir. Bütün fiyatlara Özel İletişim Vergisi ve Katma Değer Vergisi dahildir. 40 TL olarak belirlenen D-Smart  etkinleştirme ücreti, ilk ay için yararlanma ücreti, damga vergisi ve 40 TL olan D-Smart  İç kurulum ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. D-Smart uydu alıcısı ve smart kart sahipliği sınırsız süre D-Smart’a ait olacaktır. Üyelik süresince bu ürünler üyelerin kullanımına ayrılmıştır. Gerekli olduğu durumlarda dış kurulum bedeli ve uydu alıcı, smart kart ve kumanda dışındaki ekipman için istenilen bedeller aboneye aittir. Aboneliğin sona herhangi bir periyotta sonlandırılması durumunda üyemiz, kendisine takdim edilen donanımı, yani uydu alıcısı ve smart kartı 7 gün içinde tarafımıza iade etmek durumundadır. Aksi taktirde bahsi geçen donanıma ilişkin toplam ücreti ödemek durumundadır. Bu bedel, HD Uydu Alıcısı veya D-Fix için 150 TL, HD+ Uydu Alıcısı için 250 TL şeklindedir.
Eğer üyelik, sözleşme süresi bitmeden sonlandırılırsa , sonlandırmaya kadar geçen süre zarfında takdim edilen armağan ve indirimler geri istenecektir. Bu şekilde aylık hizmet bedeli indirimleri, iç kurulum bedeli, etkinleştirme bedeli, ilk ay kullanım bedeli ve damga vergisi bedeli üyemize fatura olarak yansıtılacaktır. Fakat sözleşme sonuna kadar üyeden tahsil edileceği ifade edilen ve henüz gerçekleşmemiş ücretlerin toplamı bu ücretten daha düşük ise yalnızca bu tbedel faturaya yansıtılacaktır. Çok üzgünüz ki kampanya kapsamında üyelik dondurma hizmeti verilmemektedir. D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde farklılık yapma hakkını her zaman elinde bulundurur.