D-Smart Aile ve Spor Paketi Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Adsl
Bağlantı Hızı
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
69
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
hediye
Kota Aşım Ücreti

D-Smart aile ve spor paketinde maaile şenlik var. Tüm aile bireylerinizin keyfine hitap edebilecek kanallar. Spordan filme, diziden çocuk kanallarına kadar geniş bir yelpazede yayını D-Smart ile HD kalitede izleme olanağı.


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele


Aile Spor Paketi

 • 24 ay sizi indirimli fiyatlardan faydalandırıyoruz.
 • Etkinleştirme bedeli bizden,
 • İç kurulum ücreti size armağanımız,
 • Üye olunan ayın belirli bir kısmı kullanım bedeli olarak hediye
 • Damga Vergisi bizden,
 • İlk ay mega paket kanalları ve ilave kanalların tümü hediye
 • HD görüntü ile D-Smart ailesine merhaba deyin,
 • 31 Temmuz 2017 bu harika kampanyanın son günü. Kaçırmayın!
   
 Ulusal kanalların tamamı,
 • 7 tane belgesel kanalı,
 • 9 tane spor kanalı,
 • 1 tane dizi kanalı,
 • 2 tane yaşam ve eğlence kanalı,
 • 4 tane çocuk kanalı,
 • 2 tane uluslararası haber kanalı,
 • 1 tane film kanalı bu paketle müşterilerimize takdim edilmektedir.


Fiyat Seçenekleri
D-Fix: D-Smart'ın D-Fix teknolojisi, modül ve içerisine yerleştirilen bir kart ile sizi HD kalitesinde TV dünyasının cazibesine kapılmaya davet ediyor.
D-Fix sayesinde kablolama derdinden kurtulup özgürce D-SMART ailesinin renkli ve zengin içeriklerine en pratik yoldan dahil olabilirsiniz. Bu harika hizmet sadece ayda 19TL.
D-Smart HD Uydu Alıcısı: D-Smart HD uydu alıcısı ile dünyanın en başarılı filmleri, hit diziler, spor ve aile kanalları adeta içinde yaşıyormuşcasına HD kalitesinde bir görüntüyle size sunuluyor. Bu hizmet sadece ayda 19TL gibi bir ücretle size sunuluyor.


D-Smart HD+ Uydu Alıcısı: D-Smart HD+ ile birlikte dilediğiniz programları kaydedebilir ve sonrasında tekrar izleyebilirsiniz. İsterseniz canlı yayını durdurabilir, geri veya ileri de alabilirsiniz.
Ayrıca evinizde bulunmadığınız zamanlarda bile istediğiniz programı uzaktan kaydedip, eve geldiğinizde bu programı büyük bir zevkle izleyebilirsiniz. Bu hizmet ayda sadece 24 TL karşılığında sunulmaktadır.

D-Smart HD+ Uydu Alıcısı: Bu özellikle kalitesinde bir görüntü almakla kalmayıp aynı zamanda canlı yayını durdurup ileri ve geri sarabilir ve kayıt altına alabilirsiniz.
Ayrıca evde olmadığınız bir zaman diliminde dahi uzaktan kontrol ile arzu ettiğiniz programı kaydedebilir ve müsait olduğunuz bir zamanda arzu ettiğiniz gibi izleyebilirsiniz. Bu hizmet ayda yalnızca 24 TL karşılığında size takdim edilmektedir.

Kampanya Koşulları Nelerdir?
Kampanya kapsamında ifade edilen ücretler yeni bireysel üyelik başvurularında 2 yıl kullanım sözüne istinaden aylık ücretlerdir. Bütün fiyatlara Özel İletişim Vergisi ve Katma Değer Vergisi dahildir. 40 TL olarak belirlenen D-Smart  etkinleştirme ücreti, ilk ay için yararlanma ücreti, damga vergisi ve 40 TL olan D-Smart  İç kurulum ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. D-Smart uydu alıcısı ve smart kart sahipliği sınırsız süre D-Smart’a ait olacaktır. Üyelik süresince bu ürünler üyelerin kullanımına ayrılmıştır. Gerekli olduğu durumlarda dış kurulum bedeli ve uydu alıcı, smart kart ve kumanda dışındaki ekipman için istenilen bedeller aboneye aittir. Aboneliğin sona herhangi bir periyotta sonlandırılması durumunda üyemiz, kendisine takdim edilen donanımı, yani uydu alıcısı ve smart kartı 7 gün içinde tarafımıza iade etmek durumundadır. Aksi taktirde bahsi geçen donanıma ilişkin toplam ücreti ödemek durumundadır. Bu bedel, HD Uydu Alıcısı veya D-Fix için 150 TL, HD+ Uydu Alıcısı için 250 TL şeklindedir.
Eğer üyelik, sözleşme süresi bitmeden sonlandırılırsa , sonlandırmaya kadar geçen süre zarfında takdim edilen armağan ve indirimler geri istenecektir. Bu şekilde aylık hizmet bedeli indirimleri, iç kurulum bedeli, etkinleştirme bedeli, ilk ay kullanım bedeli ve damga vergisi bedeli üyemize fatura olarak yansıtılacaktır. Fakat sözleşme sonuna kadar üyeden tahsil edileceği ifade edilen ve henüz gerçekleşmemiş ücretlerin toplamı bu ücretten daha düşük ise yalnızca bu tbedel faturaya yansıtılacaktır. Çok üzgünüz ki kampanya kapsamında üyelik dondurma hizmeti verilmemektedir. D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde farklılık yapma hakkını her zaman elinde bulundurur.