Digiturk Sporun Yıldızı Paketi Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Bağlantı Hızı
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
12 Ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
99
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
Kota Aşım Ücreti

Sahaların yıldızları sizleri kendine hayran bırakacak. Artık onlar size daha yakın!


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele

Kampanya dahilinde belirtilen bedeller 12 ay yararlanma sözlü Digiturk Sporun Yıldızı paketi adına geçerlidir. Sporun Yıldızı paketi ilk 2 ay için 49 TL, kalan aylar için de 99 TL olarak faturalandırılır. Sporun Yıldızı paketi ile Ailenin Yıldızı paketine ek olarak futboldan basketbola, tenisten motorsporlarına bütün spor muhtevasını seyredebilirsiniz. Ayrıca beIN Connect ile internet’ten, cepten veya tabletten Spor Toto Süper Lig içinde olmak üzere paketiniz dahilindeki bütün maçları canlı olarak hiç bir ilave bedel ödemeden bedava olarak seyredebilirsiniz. Spor Toto Süper Lig maçları aynı anda tek bir aygıtdan canlı olarak izlenebilir. Paketiniz haricindeki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni (0 212 473 73 73) arayarak ya da Online İşlemler vasıtasıyla aboneliğinize ilave edebilirsiniz. Kampanya dahilinde belirtilen paketler dışında aboneliğinize paket ilave etmeniz şeklinde eklenen paketler bunun dışında faturalanır. Digiturk kanal/paket muhtevasını değiştirme yetkisini kendinde bulundurur. Bu hizmet yalnızca yeni aboneliklerde ve 3 Ekim 2017 süresine kadar geçerlidir. Ücretsiz teknik servis hizmeti yalnızca Eutelsat aracılığıyla yapılacak yeni aboneliklerde geçerlidir.

KURULUM:
Kampanya dahilinde Sporun Yıldızı paketine 12 ay yararlanma sözüyle iç yapılandırma ve etkinleştirme bedelsizdir. Oturulan yerin mevcut olduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması durumunda ise dış yapılandırma yapılır. Dış yapılandırma ücreti 80’lik - 90’lık çanak anten adına Digiturk’e 120 TL olarak ayda 10 TL olmak suretiyle 12 taksitle ya da Digiturk yetkili servisi aracılığıyla faturalandırılan bedel, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 95 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi haricindeki yapılandırma adına yol ücreti yetlili servis tarafından yapılandırma esnasında alınır. Digiturk kanal / paket muhtevasını değiştirme yetkisini kendinde bulundurur. Bu hizmet yalnızca yeni aboneliklerde ve 3 Ekim 2017 süresine kadar geçerlidir.

UYDU ALICI:
12 ay yararlanma sözünüze bu yeni abonelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, abonelik tarihi süresince abonenin yararlanmaına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı aboneliğiniz süresince Digiturk garantisi altındadır, arızalanması şeklinde yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

SIK SORULAN SORULAR
· Sözleşmem bozulur ise ne öderim?
İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve yapılandırma ücreti tarafınıza faturalanır.