DİGİTURK + SUPERONLİNE İNTERNET Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Adsl
Bağlantı Hızı
16
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Ücretsiz
Aylık Ücret
74
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
Kota Aşım Ücreti

Kampanya Adresime Uygun mu ?


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
Digiturk Filmin Yıldızı 8 Mbps 50 GB
99 TL Ay
Digiturk Filmin Yıldızı 16 Mbps 50 GB
104 TL Ay
Digiturk Filmin Yıldızı 4 Mbps 50 GB
134 TL Ay
Digiturk Filmin Yıldızı 24 Mbps 50 GB
99 TL Ay
Digiturk Filmin Yıldızı 24 Mbps 75 GB
104 TL Ay
Digiturk Filmin Yıldızı 24 Mbps 100 GB
134 TL Ay
Digiturk Filmin Yıldızı 24 Mbps yok
134 TL Ay
Digiturk Filmin Yıldızı 8 Mbps 50 GB
98 TL Ay
Digiturk Filmin Yıldızı 50 Mbps 50 GB
99 TL Ay
Digiturk Filmin Yıldızı 24 Mbps 100 GB
134 TL Ay

Hem DIGITURK hem de TURKCELL SUPERONLINE aboneliği adına tek tek 24 ay abonelik sözleşmesi imzalanması gerekiyor. Evet. Yukarıda belirtilen koşullar ve bedeller ile bütün DIGITURK aboneleri bu tekliflerden yararlanabilir. 
Aylık bütün vergiler dahil (%18 KDV ) ADSL ve VDSL’de 4 TL , FİBER’de 7 TL yararlanma bedeli kampanya bedellerine ilave edilmiştir. Modemler TURKCELL SUPERONLINE mülkiyetinde yararlanımınıza sunulmuştur. Modem yararlanma ücretinin TURKCELL SUPERONLINE faturası ile ödenmesi gereklidir. Mevcut SUPERONLINE aboneleri, var olan modemlerini kullanabilir. Modemler stoklarla limitlidir.Digiturk internet paketleri kampanyası dahilinde, hem DIGITURK hem de TURKCELL SUPERONLINE ile abonelik taahhütnamesi imzalarsınız. Üyeliğiniz süresince, tarafınıza her iki firmadan tek tek iki fatura gönderilecektir. DIGITURK faturalarınızı ön ödemeli olarak ödersiniz. Turkcell Superonline faturaları ise takip eden ayın başında kesilir.Sözleşme zamaniniz süresince DIGITURK veya TURKCELL SUPERONLINE'a vermiş olduğunuz sözleşmenizi bozmanız halinde, o güne kadar tarafınıza sağlanan bütün indirimler, BTK kurallarına uygun olarak şahsınıza fatura edilir. Paketlerden faydalanabilmek adına hattın VDSL2 teknolojisini desteklemesi gereklidir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre üyelik sürati farklılık gösterebilir. Müşteri belirtilen sürate kadar hattının destek verdiği en yüksek sürati kullanacaktır. Turkcell Superonline Fiber İnternet hizmeti 12 ilde, Fiber internet altyapısının bulunduğu lokasyonlarda etkindir. 
Aylık 10 TL yalın ADSL bedeli karşılığında bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.Turkcell Superonline fiber altyapısının olduğu bölgelerde ise bedava olarak fiber internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Limitsiz Eşit Yararlanma Sınırı’lı Paket : İnternet yararlanımınız sınırsızdır. Eşit Yararlanma Sınırı sonrası 8 Mbps sınırsız pakette 3 Mbps indirme (download) süratinde, 16 Mbps sınırsız pakette 5 Mbps indirme (download) süratinde internet kullanmaya devam edersiniz. 02:00 - 08:00 saatleri arasında yapılan internet yararlanımalarınız Eşit Yararlanma Sınırı’ya dahil edilmez ve bu süre diliminde Eşit Yararlanma Sınırı sonrası sürat kısıtı uygulanmaz. Akıllı Paket: İnternet yararlanımınıza ideal akıllı paketi seçerek hem yüksek süratli internet kullanırsınız, hem de kontrolü elinizde bulundurursunuz. Akıllı paketlerde kota sonrası aşım bedeli şoku ve beklenmedik fatura bedeli yaşamazsınız. İsterseniz Joker kota alarak yararlanımınıza devam edebilirsiniz. Ek kota satın almak adına Turkcell Superonline ile iletişime geçebilirsiniz.

Eşit Yararlanma Sınırı’sız Platin Paket: Platin paketlerle bütün limitler kalktı. Hiçbir limite takılmak istemiyorum diyorsanız bu paket tam size göre, Eşit Yararlanma Sınırı ve limitler olmadan internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Turkcell Superonline web sitesini (www.Superonline.net) ziyaret edebilir ya da abone hizmetlerini (0850 222 0 222) arayabilirsiniz. Digiturk’ünü internete bağlayarak dilediğin filmi, diziyi, belgeseli ve daha yüzlerce programı kaydetmene gerek kalmadan, dilediğin süre izleyebilirsin. Kampanya dahilindeki Fiber üyeliklerinde Televizyon’da Dilediğin Zaman programının kullanılması internet kotasını etkilemez. 

Kampanya 04.07.2017 süresine kadar geçerlidir.