Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Bağlantı Hızı
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
12 Ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
25
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
Kota Aşım Ücreti

Bu paketle artık kimse sıkılmayacak! Bütün aile bireylerine hitap eden bu paketle artık herkes muhteşem bir izlencenin görkemli dünyasına kapılacak!


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele

DIGITURK KURULUM
Kampanya dahilinde; 12 ay sözleşme ile etkinleştirme ve iç yapılandırma bedelsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış yapılandırma hizmet ücreti ayda 10 TL olmak suretiyle 12 ay taksitle DIGITURK’e ya da tek seferde 95 TL olarak DIGITURK teknik servisine ödeme yapılır. Kurulum hizmetinde 20m kablo içindedir, belediye merkezi haricindeki yapılandırmalar adına yol ücreti, yetikili servisimizce kurulum anında alınır.

UYDU ALICISI
Uydu alıcı, abonelik tarihi süresince yararlanıma sunulmaktadır. Digiturk uydu alıcısı, aboneliğiniz süresince, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması oluşması halinde çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Veri prosesi ve paylaşım izni dahilinde takdim edilen hediyeler ile ilgili:
İlk ay hediye olan paketlerden yararlanmak adına; abone olduğunuz süreden sonraki ilk 15 gün içinde; Online İşlemler Merkezi’nden ya da 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini aramak suretiyle hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, üstünlük, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet takdim edebilmek maksadıyla şahsi datalarınızın Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından data prosesi amacı geçerli olduğu tsürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere nakledilmesine ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gereklidir.

DETAYLAR
Ailenin Yıldızı paketi 12 ay sözleşme ile 03.09.2017'ye kadar geçerlidir; ilk 3 ay ayda 12,5TL, geri kalan aylarda ayda 25TL’dir. Aboneliğin sözleşme tarihi dolmadan cayılması /kampanya koşullarına aykırı davranış halinde, caymaya kadarki süreç devamınca sunulan, bedelsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun olarak Digiturk tarafından fatura edilir. Eutelsat uydusu aracılığıyla yapılan aboneliklerde kampanya dahilinde 24 ay sözleşme verilmesi durumunda, sözleşme dönemi süresince üyeliğin kurulum yapıldığı adresine arıza ile ilgili verilecek “malzeme hariç eve teknik servis hizmeti ücreti” bedelsiz olacaktır. İlk ay hediye olan paketlerden yararlanmak adına; abone olduğunuz süreden sonraki ilk 15 gün içerisinde DIGITURK’e veri prosesi ve paylaşım izni vermeniz gereklidir. Kredi kartı kampanyası dahilinde belirtilen bedeller 12 ay yararlanma sözlü Ailenin Yıldızı paketi adına geçerlidir. Belirtilen toplam fiyat tek çekim olarak ya da Garanti, İşBankası, Yapı Kredi, HSBC, Akbank, QNB Finansbank'a ait (taksit özelliği olan) kredi kartlarıyla 12 taksit olarak ödenebilir. Etkinleştirme ve iç yapılandırma bedelsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış yapılandırma hizmet ücreti ayda 10 TL olmak suretiyle 12 ay taksitle Digiturk'e ya da tek seferde 95 TL olarak Digiturk teknik servisine ödemesi yapılır. Turksat uydusu aracılığıyla Dizi paketi içeriğine beIN CONNECT Yabancı Dizi kategorisi ile ulaşılabilmektedir ve Dizi paketindeki yayınları naklen sadece beIN CONNECT web ve mobil uygulamarından web, akıllı telefon ve tablet aracılığıyla seyredebilirsiniz. beIN CONNECT’i kullanmak adına internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gereklidir. beIN CONNECT ile paketiniz dahilindeki içeriklere (Box Office hariç) ilave bir bedel ödemeden, Türkiye'den erişebilirsiniz. İçerikleri beIN CONNECT ile internetle bağlantı kurabilen akıllı cep telefonunuzdan ya da tabletinizden izlemek adına uygulamayı indirmeniz gereklidir. Bu servis adına yapılan internet ve veri yararlanımı servis sağlayıcınız tarafından fiyatlandırılır. Digiturk, kanal/paket muhtevasını ve kampanya koşullarını değiştirme yetkisini kendinde bulundurur.