Digiturk Filmin Yıldızları Paketi Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Bağlantı Hızı
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
12 Ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
45
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
Kota Aşım Ücreti

Bu kampanyada filmin en büyük yıldılızları sizleri kendilerine hayran bırakacak ve kumandayı elinizden düşürmeyeceksiniz! Acele edin!


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele

Kampanya Bilgileri +
UYDU ALICISI
Uydu alıcı, abonelik tarihsi süresince yararlanmaa datalmektedir. Digiturk uydu alıcısı, aboneliğiniz süresince, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması şeklindeçalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR
Kampanya 12 ay sözleşmele Film Yıldızı paketini kapsar. Eutelsat aboneliklerinde geçerlidir. Film Yıldızı paketi, ilk 3 ay ayda 22,5 TL, kalan aylar aylık 45TL’dir. Kampanyada etkinleştirme ve iç yapılandırma fiyat sizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış yapılandırma hizmet ücreti ayda 10 TL olmak suretiyle 12 ay taksitle DIGITURK’e ya da tek seferde 95 TL olarak DIGITURK hakli servisine öadı verilir. Aboneliğin 1 yıllık sözleşme tarihsi dolmadan cayma edilmesi/kampanya Koşul larına aykırı davranış halinde, caymae kadarki süreç süresince sunulan, fiyat siz/indirimli hizmetler BTK’ya makul biçimde Digiturk tarafından faturalandırılır. Eutelsat uydusu aracılığıyla yapılan aboneliklerde kampanya dahilinde 24 ay sözleşme datalmesi durumunda, sözleşme tarihsi süresince üyeliğin yapılandırma yapıldığı adresine arıza adına datalecek “eve yöntem servis hizmeti ücreti fiyat siz olacaktır. Turksat Film kanalları SD formatta olup beIN MOVIES Premier, Turk, Action, Comedy ve Family kanallarını içinde barındırır. Kampanya 03 Temmuz 2017 süresine kadar yalnızca yeni abonelikte geçerlidir. Kredi kartı ile Filmin Yıldızı paketi yıllık bedeli 420TL’dir. İfade edilen toplam fiyat Garanti, İşBankası, Yapı Kredi, HSBC, QNB Finansbank kredi kartı aracılığıyla tek çekim olarak ya da 12 taksitle ödenebilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Kurulum adına fiyat ödeyecek miyim?
- Kampanyada etkinleştirme ve iç yapılandırma bedelsizdir; dış yapılandırma gereken durumlarda 80’lik-90’lık çanak anten ile dış yapılandırma hizmet ücreti ayda 10 TL olmak suretiyle 12 ay taksitle DIGITURK’e ya da tek seferde 95 TL olarak DIGITURK teknik servisine ödeme olarak takdim edilir.

Sözleşme bozulur ise ne öderim?
Sözleşmenizin sonlandığı ay itibarı ile;
- almış olduğunuz indirimlerin toplam ücreti,
- kalan ayların toplam ücreti
seçeneklerinden hangisi sizin açısından daha üstünlüklü ise sadece bu tutar tarafınıza faturalanır.

Veri prosesi ve paylaşım izni dahilinde takdim edilen hediyeler ile ilgili:
Hediye olan paketlerden yararlanmak adına; abone olduğunuz süreden sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden ya da 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, üstünlük, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla şahsi verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından data prosesi amacı geçerli olduğu tarihce işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gereklidir