Türk Telekom TTNET Sinemasever İnternet Kampanyası Tarife Detayları

Bağlantı Türü
Fiber
Bağlantı Hızı
100
Aylık Kullanım Limiti
Limitsiz
Taahhüt Süresi
24 ay taahhüt gerekir.
Modem Hediyesi
Modem Hediyesi Yok
Aylık Ücret
120,90
Aktivasyon Ücreti
Modem Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Statik Ip Ücreti
Damga Vergisi
bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılacaktır.
Kota Aşım Ücreti

Fiber internetin hızıyla sinema severler bir araya geliyor. Üstelik her ikisi de bir pakette. 50 kırmızı halı filmi de yanında hediye!


Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Tutar
D-Smart Ailesine Hoş Geldin Paketi ve Sınırsız Fiber internet Bir Arada!
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 69 TL Ay
İncele
D-Smart Jet hızında Fiber İnternetin Tadı
Limitsiz 24 ay taahhüt gerekir.
Aktivasyon Ücreti Yok
24 ay taahhüt gerekir. 49 TL Ay
İncele
Paket İsmi Bağlantı Hızı Kota Aylık Ücret
TTNET ULTRANET LİMİTSİZ 8 Mbps 50 GB
60,90  TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 35 GB
60,90  TL Ay
TTNET ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 35 GB
66,90  TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 50 GB
66,90  TL Ay
TTNET YALIN NETLİMİTSİZ 8 Mbps 50 GB
72,90 TL Ay
TTNET YALIN NETLİMİTSİZ 8 Mbps 50 GB
72,90  TL Ay
TTNET YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 35 GB
72,90  TL Ay
TTNET ULTRANET LİMİTSİZ 8 Mbps 50 GB
72,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 35 GB
72,90 TL Ay
TTNET ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 100 GB
73,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 100 GB
73,90  TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps 100 GB
78,90 TL Ay
TTNET YALIN ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 50 GB
78,90  TL Ay
TTNET YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 50 GB
78,90 TL Ay
TTNET ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 50 GB
78,90  TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 50 GB
78,90 TL Ay
TTNET YALIN ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 100 GB
85,90 TL Ay
TTNET YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 100 GB
85,90  TL Ay
TTNET YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 100 GB
85,90  TL Ay
TTNET ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps 100 GB
85,90  TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 100 GB
85,90  TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 100 GB
85,90  TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps 100 GB
85,90  TL Ay
TTNET YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps 100 GB
90,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps 200 GB
90,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps 200 GB
93,90  TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps 200 GB
93,90 TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps 200 GB
93,90 TL Ay
TTNET YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps 200 GB
105,90  TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps 200 GB
105,90  TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100 Mbps 200 GB
108,90 TL Ay
TTNET YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100 Mbps 200 GB
120,90  TL Ay
TTNET FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100 Mbps 200 GB
120,90  TL Ay

KOŞULLAR
TTNET Sinemasever İnternet Kampanyası 30 Eylül 2017 süresine kadar geçerlidir.
TTNET Kampanyadan altyapısı ve teknik donanımı yeterli olan yeni bireysel abonelerimiz 24 ay Taahhüt vererek faydalanabilir.
Her bir müşteri bu kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabileceketir.
Ücretlendirme kısmındaki tabloda bulunan kampanyalı bedeller kampanya indirim tarihi süresince (24 ay) geçerli olup, sözleşme sonrası kullanılan paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden fiyatlandırma yapılır.
TTNET Sinemasever İnternet Kampanyası evde internet/Yalın İnternet alt yapı imkânlarıyla limitlidir.
* Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit bedeli (18 TL), Sinemasever İnternet Kampanyası dahilinde 24 ay süresince aylık 12TL olup kampanya fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir. Kampanya tarihi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife bedeli geçerlidir. Sabit hattı olmayan üyelerin müracaatlarında bir kere olmak üzere olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya dahilinde bedelsizdir. Türk Telekom TTNET sabit hattı olan üyelerden bir kere olmak üzere olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya dahilinde 10TL'dir.
* Kampanyadan TTNET Yalın internet (hatsız) hizmeti ile de faydalanabilmektedirler. Yalın internet seçeneğinde, Yalın internet erişim bedeli (aylık 18 TL) kampanya dahilinde 24 ay süresince aylık 12TL olup kampanya fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir. Kampanya tarihi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife bedeli geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti müracaatlarında, sabit hattı ve internet hizmeti üyeliği olmayan yeni abonelerden bir kere olmak üzere olarak alınan 10 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya dahilinde bedelsizdir.
Yeni üyeliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı bedeli, 24 ay süresince aylık 8 TL olup kampanya fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir.
Türk Telekom TTNET TİVİBU paketleri Tivibu Seni Çağırıyor Kampanyası dahilinde satılan paketlerdir. İnternet paketleri ise Sinemasever İnternet Kampanyası dahilinde satılan internet paketleridir. İnternet ve Türk Telekom TİVİBU kampanyalarından tek tek yararlanılabilir.
Sinemasever İnternet Kampanyası dahilinde bedelsiz modem verilmeyip; müşteriarzu ederse taksitli modem kampanyasından faydalanarak 1 adet Kablosuz Modem alabilir.
TTNET FİBERNET Paketlerinde, FTTH altyapısında hizmet alan üyeler adına HGW modem üyelerin yararlanımına bedelsiz takdim edilir.
Kampanya dahilinde sunulan hediye filmlere “Sinema Sever Klasörü” üzerinden erişebilir. Türk Telekom Tivibu hediye içeriklerde değişiklik yapma yetkisini kendinde bulundurur.
TTNET Sinemasever İnternet Kampanyası dahilinde doğan damga vergisi bedeli bir kere olmak üzere olmak suretiyle Abonenin ilk faturasına yansıtılır.
Toplam Tivibu etkinleştirme bedeli 30 TL olup 24 aylık sözleşme suresi dahilinde, aylık 1 TL taksitle fiyatlandırma tablosundaki bedellere dahildir. 24 aylık süre sonrasında kalan etkinleştirme bedeli taksitleri alınmaya devam edilip, bu dönemde üyeliğin sona ermesi ve sözleşme ihlali ve/ya da kampanya cayma sebebi ile etkinleştirme ücretinin alınmamış olması sonucu, kalan taksitlerin toplamı tahsil edilecektir.
Kampanya dahilinde Türk Telekom Tivibu iç yapılandırma bedelsizdir. Uydu paketlerinde dış yapılandırma ihtiyacı doğarsa, 132 TL (11 TL * 12 Ay) dış yapılandırma ücreti abone ye aittir.
Türk Telekom Tivibu Sinemasever Paketi adına IPTV HD paket bedeli + 5 TL'dir
Pakete dahil hizmetlerin (ay dahilinde) üyelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen yararlanımın ücretine Aylık Bölgesel Kullanım Ücreti adı verilir. Paket etkinleştirme süresinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) yararlanma fiyatları, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli bedeli üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
Pakete dahil olan internet tarifeleri adına belirtilen süratler fiziksel bağlantı koşulları sebebiyle, garanti edilen sürat olmayıp ulaşılabilecek en yüksek sürati gösterilmektedir.
Abone, seçtiği paketin bağlantı süratına kadar destekleyen sürati kullanacak olup, bu sürat bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içindeki data yararlanımı (download) AKN'ye (adil yararlanma noktasına) ulaştığında AKN sonrası sürati, seçilen paketin bağlantı süratine göre, tablodaki değerlere düşürülecektir.

Türk Telekom Tivibu sözleşme başlangıç süreyi, kampanya sözleşme başlangıç süresiyle aynıdır. Türk Telekom Tivibu IPTV adına; yapılandırmanız, internet yapılandırmanız yapıldıktan sonra tamamlanır. Türk Telekom Tivibu Uydu adına, yapılandırmanız internet yapılandırmasından bağımsızdır. Türk Telekom Tivibu üyelik bedeli yapılandırma tamamlandıktan sonra faturalandırılır.
Ücreti TTNET tarafından belirlenen bedelli içerikler, yukarıda belirlenen aylık tutarlar dahilinde olmayıp, Abone'nin bu içerikleri kiraladığı ya da izlediği durumda belirlenen fiyat faturasına ilaveten yansıtılır.
24 aylık kampanya tarihleri arasında yukarıda seçilmiş olan evde internet hizmetlerine ait tarife paketlerinin indirimli aylık bedeli alınır ve indirimli yararlanma tarihinden sonra yürürlükteki tarifelerden fiyatlandırılır.
TTNET abonesi kampanya uygulaması kapsamında edindiği evde internet, Türk Telekom Tivibu, Yalın internet erişimi ve Alo Paket hizmetini Türkiye limitleri içerisinde bedeli karşılığında yöntem imkânlar ve altyapının makulluğu kapsamında hizmetlerin sunuabildiği bir diğer yere naklini talep edebilme yetkisine sahiptir. Ancak, Türk Telekom Tivibu ve Alo Paket hizmetinin nakli internet hizmetinin nakli sonucu mümkün olabilir. Türk Telekom TİVİBU Uydu paketinin nakli için internet hizmetinin nakline ihtiyaç yoktur, tek başına nakil mümkündür.
TTNET, kanallar, isteğe bağlı hizmetler, etkileşimli hizmetler de dahil, bütün muhteva ve hizmetlerin devamlılığını taahhüt altına almamaktadır/alamamaktadır. Bu nedenle, herhangi bir gerekçeye dayanmaksızın ve dilediği sürede kısmen ya da tamamıyla Türk Telekom TİVİBU dahilinden çıkarma, değiştirme yetkisine sahiptir.
Abone, yöntem olarak mümkün olması sonucu Sinemasever İnternet Kampanyası dahilindeki sözleşme tarihi süresince kampanyaya dâhil olan her bir hizmet adına aylık yürürlükteki bedeli daha yüksek pakete/paketlere geçiş yapma yetkisine sahiptir. Ancak, elde ettiğiniz indirim ücreti geçiş süreinizden itibaren yeni paketinize göre güncellenmekte ve sözleşmenize aykırı bir durum olduğu durumda sonucu tarafınızdan tahsil edilecek indirim ücreti bu kapsamda hesaplanarak faturanıza yansıtılmaktadır. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler kampanya cayma ve Sözleşme ihlali olarak değerlendirilir.
Abone kampanya tarihi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmet/paketlere geçememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanya cayma ve Sözleşme ihlali olarak değerlendirilir.
Abonenin Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti almıyor olması sonucu FİBERNET üyeliğini iptal etmesi ya da her durumda ses hizmeti ve FİBERNET Paket üyeliğinin beraber iptali sonucu, FİBERNET üyelerinin yararlanımına sunulan HGW modemlerin, cayma müracaatında eksiği olmadan iade edilmemesi şeklinde, modem teslim tutanağında belirtilen fiyatlar tahsil edilir.
Müşterinin dahil olduğu kampanyanın ve/ya da üyeliğinin iptali sonucu; Sözleşmenin'nin Abone tarafından imzalandığı süreden itibaren sözleşmeye aykırılığın oluştuğu döneme kadar üyeye sağlanan indirim, rayiç aygıt ya da diğer yararların fiyatlarının tahsil edilmemiş kısmının toplamı abone den tahsil edilir. Ancak abone sözleşme dahilinde tahsil edileceği belirlenen hizmet fiyatlarının henüz yansımamış kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması sonucu düşük olan tutar üyeden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı meblağlarının, taksitli satılan aygıt/ servis / ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, etkinleştirme/Tivibu Kurulum bedeli, geriye dönük hizmet yararlanma fiyatları ve tarifede bulunan diğer yararlanmalara ait borçlar ilaveten tahsil edilir.
Abonelikten cayılması halinde, kampanya dahilinde üyenin yararlanma amacı ile teslim edilen aygıtların müşteri tarafından, Türk Telekom Ofislerine ya da Grup Mağazaları'na' tarihinde eksiği olmadan iade edilmesi gereklidir. Aksi taktirde "IPTV EKİPMAN TESLİM TUTANAĞI" ve "Türk Telekom TİVİBU UYDU EKİPMAN TESLİM TUTANAĞI" kapsamında belirtilmiş tutarlar üyeden ilaveten alınacaktır.
Burada yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi(Internet / DTH / IPTV) hükümleri geçerlidir.